Los Angeles – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 4:2 (kon.) | Washington – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – Ottawa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Philadelphia 0:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 0:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 1:0 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:4 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 5:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 0:1 (kon.) | Detroit – Dallas 1:4 (kon.) | New Jersey – Vancouver 4:3 (po pr.)

2. Adam Henrique (NJD) – 1+1
    3. Sven Baertschi (VAN) – 1+1 (02:08:09)

Domácí nakonec krásnou brankou v prodloužení rozhodují tento zápas. Já se s Vámi loučím, hezký začínající nový týden!

Kyle PALMIERI - 4:3

63:33
    Devils právě vstřelili branku!
    New Jersey rozhoduje zápas při početní výhodě v prodloužení. Na modré se k puku dostal Cammalleri, který naznačil střelu a krásně našel na pravém křídle KYLA PALMIERIHO, jehož střela z úhlu trefila odkrytou klec. Asistence: Mike Cammalleri, Lee Stempniak.

62:59
    Hosté hrají velmi obětavě, zatím se dobře brání.

62:23
    Bartkowski vyváží puk až na polovinu soupeře.

62:14
    Hamhuis (VANú je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.

61:27
    Radim Vrbata teď pospíchal do obrany, nakonec se mu podařilo získat puk pro svůj tým.

61:02
    Domácí brankář rozehrál přímo na hůl Vrbaty, ten toho ovšem nedokázal využít.

60:39
    Po icingu Ďáblů se hra přesouvá před Kinkaida.

60:12
    Hosté začínají s pukem na svých holích.

60:01

Ve třetí třetině branka nepadla, a tak přijde na řadu prodloužení!

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23
    Další útočnou snahu bratří Sedinů zastavil ofsajd.

58:42

58:09
    Kalinin mohl rozhodnout tento zápas, když jen sám na Millera. Ruský útočník puk poslal po bekhendovém blafáku pouze vedle levé tyče!

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 6. Henrique, 17. Cammalleri, 31. Kalinin (Palmieri, Larsson), 64. Palmieri (Cammalleri, Stempniak) – 3. Higgins (McCann), 32. Edler, 35. Baertschi (Hutton, Horvat)

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Larsson, Greene, Severson, Moore, Schlemko, Merrill – Stempniak, Henrique, Cammalleri – Palmieri, Zajac, Tlustý – Tootoo, Josefson, Kalinin – O´Neill, Gionta, Farnham
    Vancouver Canucks: Miller (Bachman) – Tanev, Edler, Bartkowski, Hamhuis, Weber, Hutton – Vrbata, H. Sedin, D. Sedin – Virtanen, Sutter, Burrows – Hansen, Horvat, Baertschi – Dorsett, McCann, Higgins