Los Angeles – Florida 4:1 (kon.) | Montreal – Boston 4:2 (kon.) | Washington – Toronto 3:2 (1:0 po s.n.)
Carolina – Ottawa 3:2 (po pr.) | Winnipeg – Philadelphia 0:3 (kon.) | Nashville – St. Louis 0:4 (kon.)
Minnesota – Tampa 1:0 (kon.) | Arizona – NY Rangers 1:4 (kon.) | Calgary – Pittsburgh 5:2 (kon.)
San Jose – Anaheim 0:1 (kon.) | Detroit – Dallas 1:4 (kon.) | New Jersey – Vancouver 4:3 (po pr.)

Československá stopa v utkání

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, 2 střely, čas na ledě 17:25)

Střely na branku v zápase

San Jose Sharks: 31

Anaheim Ducks: 17

Je dobojováno, brankář Anaheimu Chudobin pochytal všechny střely San Jose a Žraloci si na něm vylámali zuby. Více jak třicet střel Sharks nestačilo na vstřelení branky, Ducks tak k vítězství v dnešním utkání stačila jediná úspěšná akce, kterou navíc Corey Perry dopravil do sítě dobře chytajícího Martina Jonse už v první třetině. Anaheim Ducks si tak po bídném začátku sezóny připisují už čtvrtou výhru v řadě a ukazují, že se dokázali výsledkově zvednout. Sharks budou muset na body počkat minimálně do příštího utkání. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji příjemně strávenou neděli.

59:36
    Vlasicova parádní pecka, ale zase ji brankář Ducks zastavil. Chudobin určitě mužem zápasu ze strany Anaheimu, teď drží svůj tým.

59:10
    Běží poslední minuta třetí třetiny, Patrick Marleau se snažil vytočit ke střele z pravého rohu, jenže pak kotouč skončil znovu za mantinelem.

58:46
    Martin Jonese je na střídačce, San Jose riskuje s prázdnou brankou a hraje nyní v přesile šesti proti čtyřem.

58:46
    Tomáš Hertl vystřelil z dálky a puk je mimo led, bude se znovu vhazovat.

58:17
    Pavelski a Thornton už kombinují v pásmu, poslali pak touš na Burnse, který vystřelil. Ale Chudobin je nadále jistí, navíc Ducks zase vyhazují.

57:56
    Ryan Kesler posunul puk do středního pásma a nedovolil domácím vystřelit, začnou poslední dvě minuty základní hrací doby.

57:36
    Jedna početní výhoda San Jose sice skončila, ale po vyhození kotouče mimo hrací plochu přichází další. Zdržování hry se dopustil Cam Fowler (ANA), který bude doufat, že jeho celek neinkasuje.

57:01
    Blíží se pomalu konec domácí přesilovky a Sharks se v ní ještě pořádně nedostali ke střele, možná bude její závěr o malinko lepší.

56:38
    Ofsajd Wingelse, proběhne vhazování ve středním pásmu. Zároveň si domácí trenér bere oddechový čas.

56:09
    Anaheim se navíc nadvakrát osvobozuje vyhozením touše přes všechny čáry, dále nepouští Žraloky do větších střeleckých šancí.

55:28
    Brent Burns hned, jak má v přesilovce zvykem, pálil od modré čáry, ale v cestě měl dva bránící hráče, takže kus černé gumy daleko nedoletěl.

55:15
    Teď je tu ovšem veliká šance pro San Jose Sharks, protože necelých pět minut před koncem třetí třetiny mají možnost početní výhody. Hlavní rozhodčí posílá za katr hostujícího muže Andrew Cogliana (ANA), který hodně nepříjemně fauloval Thorntona, ten se následně tvrdě srazil s mantinelem.

55:02
    Ještě jedna reklamní pauza, pak budeme pokračovat ve zbytku mače.

54:44
    Další domácí střela na branku, ale ani Joe Thornton nepřekonává zatím bezchybného Chudobina, čas se začíná Žralokům rychle krátit.