Vítkovice – Třinec 7:0 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Litvínov – Plzeň 1:3 (kon.)
Zlín – Chomutov 2:1 (1:0 po s.n.) | Mountfield HK – Sparta 2:5 (kon.) | K. Vary – Pardubice 3:2 (kon.)
Liberec – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
po s.n. (1:0)
Berani Zlín
2:1 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
Piráti Chomutov
Pátek 13.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 18. kolo
    65:00 Roberts BUKARTS - 2:1

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým PSG Zlín.
    Druhý bod vystřelil zlínskému celku lotyšský útočník ROBERTS BUKARTS.

64:56
    Červenka tečoval nahození Skinnera do masky zlínského brankáře. Pouhých pár vteřin před koncem prodloužení.

64:29
    Piráti si berou oddechový čas. Před námi je totiž poslední půl minutka a buly před Kašíkem.

63:49
    Velikou šanci v prodloužení měl Antonín Dušek, který odmítl pro svůj celek získat bonusový bod, když netrefil z bezprostřední blízkosti odkrytou klec Kašíkovy branky.

57:49
    Dnešní utkání sleduje 4 288 diváků.

57:31
    David Kämpf (CHM) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a bude za to pykat. Veliká šance pro Zlín v závěru zápasu.

53:45
    Průnik Romana Červenky zlikvidoval Kašík parádním semaforem. To je dnes již poněkolikáté, kdy brankář PSG vychytal v dobré šanci útočníka Pirátů.

48:37
    Oldrich Kotvan (ZLN) 2 minuty za hru vysokou holí. Výhoda přesilovky pro Piráty.

41:50
    Marek Tomica (CHM) 2 minuty za podražení.

41:10
    Tomica nabídl dobrý pas k levé tyči Kämpfovi, který ve slibné šanci poslal kotuč pouze do Kašíkova betonu.
    38:40 Roman ČERVENKA - 1:1

38:40
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti bleskově využívají přesilovou hru a vyrovnávají stav zápasu. Kašík nestačil na tvrdou a přesnou střelu ROMANA ČERVENKY, který střílel z prostoru modré čáry. Asistence: Vladimír Růžička, Tomáš Pospíšil.

38:15
    Chomutov si v závěru druhé třetiny zahraje přesilovou hru. Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za hru vysokou holí.

35:10
    Střelu Marušáka vyrazil Kopřiva před Bukartse, který byl velmi blízko vstřelení druhého gólu! Brankář Pirátů ovšem na poslední chvíli zakročil.

30:11
    Potrestán je Jan Rutta (CHM) dvěma minutami za nedovolené bránění.
    29:23 Roberts BUKARTS - 1:0

29:23
    Zlín právě vstřelil branku!
    Nekonečná kombinace domácích nakonec končí brankou v Kopřivově síti. Holík našel před brankou ROBERTSE BUKARTSE, který střelou z první vymetl horní růžek chomutovské klece. Asistence: Petr Holík.

28:06
    Nejprve Vlach a vzápětí i Martin Cibák promáchli kotouč ve vyložené šanci. Po úpravě ledu se bude vhazovat před Kopřivou.

25:45
    Výhoda přesilové hry pro Piráty. Tomáš Žižka (ZLN) 2 minuty za nedovolené bránění.

17:44
    Lukáš Květoň (CHM) 2 minuty za nedovolené bránění.

13:06
    Chomutovští se dostali do solidního tlaku, který ukončila Sklenářova teč do Kašíkovy lapačky.

12:19
    Zlínský Kašík prokazuje fantastickou formu. Roman Červenka se dostal do samostatného nájezdu, který mu zlínský mág v brance zlikvidoval konečkem lapačky.

8:13
    Adam Jánošík (CHM) vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

5:56
    Marek Tomica ujížděl společně s Červenkou na Kašíka. Prvně jmenovaný se rozhodl vystřelit, ale Kašík parádně ramenem vyrazil puk do bezpečí.

2:32
    Kašík měl obrovské štěstí proti střele Šidlíka, která se otřela o horní tyčku zlínské klece.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 30. Bukarts (P.Holík), rozh. náj. Bukarts – 39. Červenka (Růžička, Pospíšil)