Boston – Colorado 2:3 (kon.) | Philadelphia – Washington 2:5 (kon.) | Carolina – Minnesota 2:3 (po pr.)
NY Rangers – St. Louis 6:3 (kon.) | Ottawa – Vancouver 3:2 (kon.) | Tampa – Calgary 3:1 (kon.)
Florida – Buffalo 2:3 (kon.) | Nashville – Toronto 1:2 (0:1 po s.n.) | Chicago – New Jersey 2:3 (kon.)
Dallas – Winnipeg 6:3 (kon.) | Arizona – Edmonton 4:1 (kon.) | Los Angeles – NY Islanders 2:1 (kon.)

Colorado právě vstřelilo branku!
    Avalanche jdou do vedení. Po přihrávce Grigorenka pálí z první MATT DUCHENE, který překonal brankáře Raska. Ten se nestihl přesunout proti střele. Grigorenko asistencí podtrhuje dobrý výkon. Asistence:Mikhail Grigorenko.

37:00
    Vyloučen Frank Vatrano na dvě minuty za nedovolené bránění.

32:56
    Vyloučen domácí Miller na dvě minuty za hákování.

25:46
    Na ledě se udehrála šarvátka po hitu Landeskoga. Na trestné jsou Marchard na dvě minuty za hrubost a vyloučen také Landeskog. Hraje se čtyři na čtyři.
    Francois BEAUCHEMIN - 2:2

19:32
    FRANCOIS BEAUCHEMIN vyrováná na 2:2. Dokázal tečovat střelu od modré, kterou vyslal Johnson. Krátce před koncem třetiny je vyrovnáno. Asistence: Erik Johnson, Matt Duchene.
    Carl SÖDERBERG - 2:1

12:08
    Chybu domácí obrany trestá CARL SÖDERBERG, který se prosazuje dobře technicky zvládnutou střelou. Je sníženo na rozdíl jediného gólu. Asistence: Blake Comeau, Jarome Iginla.

07:34
    Za bitku vyloučeni na pět minut Tyler Randell a Cody McLeod. Randell dvě minuty za nedovolené bránění. Přesilovka pro Colorado.
    Ryan SPOONER - 2:0

05:51
    Bruins právě vstřelili branku!
    Domácí vedou o dvě branky a hostující bek jim k tomu výrazně pomohl, protože velmi špatně rozehrál. Patrice Bergerone našel před odkrytou brankou stojícího RYANA SPOONERA, který měl snadnou práci. Zasanul kotouč tam, kam měl. Gól v přesilové hře. Asistence: Patrice Bergerone.

05:14
    Vyloučen hostující Martines na dvě minuty za hákování.
    Zdeno CHÁRA - 1:0

01:12
    Už první rána, kterou vyslal do hostující branku ZDENO CHÁRA, byla nebezpečná. Puk se po několika odrazech dostal zpátky na modrou a Chára se znovu opřel do kotouče a ten skončil v brance. Asistence: Matt Beleskey, Brent Connolly.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 2. Chára (Beleskey, Connolly), 6. Spooner (Bergerone) – 13. Söderberg (Comeau, Iginla), 20. Beauchemin (Johnson, Duchene), 47. Duchene (Grigorenko)

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Miller, Chára "C", McQuaid, Seidenberg, Miller, Krug – Connolly, Bergeron "A", Beleskey – Eriksson, Krejčí "A", Vatrano – Hayes, Spooner, Marchand – Randell, Kemppainen, Rinaldo
    Colorado Avalanche: Berra (Varlamov) – Johnson, Beauchemin, Barrie, Holden, Stuart, Gormley – Duchene, MacKinnon, Landeskog "C" – Iginla "A", Söderberg, Comeau – Everberg, Grigorenko, McLeod "A" – Skiller, Mitchell, Martines."

Rozhodčí: Skillitier, Rooney – Miller, Nansen

Diváci: 17 565