Trenčín – Košice 2:3 (0:1 po s.n.) | Zvolen – Martin 4:2 (kon.) | Poprad – Piešťany 4:1 (kon.)
Skalica – Nitra 1:4 (kon.) | Žilina – Banská Bystrica 2:6 (kon.)
HK Skalica
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
HK Nitra
sk Neděle 29.11.2015, 17:00 • zimný štadión Skalica • Tipos Extraliga (SR)

58:44
    Podhradský vidí ešte dve minúty za vyhodenie puku.

42:00
    Zaujímavá situácia sa vyskytla v Skalici. Stloukal dostáva dve minúty za filmovanie pádu.

34:32
    Opäť sa bude vylučovať a opäť na domácej strane. Juraj Bezúch dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

31:49
    Miroslav Zálešák sa rozčuľuje, no je mu to prd platné. Domáci hráč inkasuje dve minúty za nedovolené bránenie.

28:07
    Veľká šanca pre Skalicu. Jozef Stümpel poslal puk medzi divákov za čo vidí logicky dve minúty. Početná výhoda pre Skalicu 5 na 3.

27:47
    Nitra spravila školácku chybu po tom, čom ich bolo na ľade o hráča viac, no a za to vidia hostia dve minúty.

25:20
    Nitra môže zvýšiť na 1:2. Reichel dostáva dve minúty za hákovanie.

19:30
    René Školiak oslabuje svoje mužstvo v záverečných sekundách prvej tretiny. Dostáva dve minúty za hákovanie.

16:41
    Zbytočný útočný faul. Filip Kuzma inkasuje dve minúty za držanie. Domáci majú k dispozícii v prvej tretine už tretiu presilovú hru.

11:08
    Skalica dostáva k dispozícii druhú početnú výhodu. Štefanka odchádza po druhý raz. Teraz je to na dve minúty za hákovanie.

04:54
    Početnú výhodu si zahrá aj Skalica. Za podrazenie si ide sadnúť Štefanka.

01:28
    Máme tu prvé oslabenie v dnešnom zápase. Jankovič inkasuje dve minúty za podrazenie.

Michal Štetina

Branky a nahrávky: 19. Komínek (Pašek, Jass) – 25. Laliberte (Milam, Blackwater), 37. Macík (Stloukal, Štefanka), 50. Macík (Novák), 59. Macík

HK Skalica: Ševela (Romančík) – Reichel. Barák – Opalek, Novák – Ďurák, Jankovič – Zukal, Polata – Pašek, Školiak, Zálešák – Korytko, Brendl, Komínek – Jass, Mickevics, Bezúch – Lantoš, Klíma, Brodek
    HK Nitra: Valent – Milam, Novák – Ordzovenský, Podhradský – Milo, König – Pupák, Kuzma – Blackwater, Slovák, Laliberte – Kutálek, Stümpel, Ručkay – Stloukal, Štefanka, Macík – Piačka, Bene, Bajtek

Rozhodčí: Novák – Návratek, Synek