New Jersey – Colorado 1:2 (kon.) | Montreal – Columbus 2:1 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 2:4 (kon.)
Detroit – Buffalo 5:4 (1:0 po s.n.) | Nashville – Arizona 5:2 (kon.) | Chicago – Minnesota 1:2 (kon.)
St. Louis – Florida 1:3 (kon.) | Calgary – Dallas 4:3 (3:1 po s.n.) | Los Angeles – Vancouver 2:1 (po pr.)
San Jose – Pittsburgh 1:5 (kon.)
San Jose Sharks
1:5 (0:1, 1:2, 0:2)
Pittsburgh Penguins
Středa 02.12.2015, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

51:13
    Domácí boj o vyrovnání ještě nevzdávají. Po tlaku Žraloků se bude vylučovat. Cole (PIT) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

46:51
    Hráčská lavice (SJS) inkasuje 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Tomáš Hertl.

39:09
    Pavelski (SJS) a Crosby (PIT) jsou vyloučeni na 2 minuty za hrubost.

34:30
    Druhou přesilovku si zahraje domácí tým po faulu na obránce Brauna. Bennett (PIT) je vyloučen na 2 minuty za naražení na hrazení.

20:56
    První přislovku si zahrají také domácí. Malkin (PIT) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

04:33
    První přesilovou hru si zahrají hosté z Pittsburghu. Braun (SJS) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 36. Marleau (Pavelski, Ward) – 3. Kessel (Malkin, Perron), 25. Cullen (Dumoulin, Fehr), 27. Malkin (Kunitz), 49. Perron (Kunitz, Bennett), 56. Kessel (Malkin, Cole)

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Dillon, Vlasic, Burns, Martin, Braun, Mueller – Pavelski (C). Thornton (A), Karlsson – Ward, Marleau (A), Donskoi – Wingels, Hertl, Nieto – Brown, Tierney, Zubrus
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Letang, Scuderi, Lovejoy, Dumoulin, Warsofsky, Cole – Dupuis, Crosby (C), Kunitz (A) – Kessel, Malkin (A), Perron – Hornqvist, Bonino, Bennett – Fehr, Cullen, Plotnikov