Nový Jičín – Břeclav 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.)
SHK Hodonín – SK Karviná 5:4 (po pr.) | Řisuty – Tábor 4:3 (po pr.) | Nymburk – Kobra 1:4 (kon.)
Vsetín – Technika Brno 7:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:2 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Trutnov – Sokolov 3:2 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Klášterec nO 3:5 (kon.)
Pelhřimov – Písek 4:5 (kon.)
HC Děčín
2:4 (1:3, 1:1, 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 05.12.2015, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 20. kolo

57:34
    Hostující Martin Klement zbytečně oslabuje svůj tým a putuje na trestnou lavici na dvě minuty za hákování. Medvědi mají šanci na kontaktní branku v početní výhodě.

53:58
    Domácí Hříbal dostává dvě minuty za podražení a je tu přesilovka pro hosty.

48:28
    Hašek inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté budou hrát 14 vteřin 4 na 3.

46:42
    Další vyloučení na obou stranách. Kment na domácí a Hejda na té hostující. Hejda za vysokou hůl, Kment taktéž za vysokou hůl. Znovu se bude hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách.

44:08
    Znovu děčínský útok končí hostujícím faulem. Na dvě minuty si jde odpočinout za hákování Hejda.

41:05
    Vyloučení na obou stranách. Na straně hostí Matějka a na té domácí pak Zika. Oba kohouti už pykají na trestné lavici. Prvně jmenovaný za držení a druhý jmenovaný za nedovolené bránění. Uvidíme tak hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

28:21
    Obrovská skrumáž před vrchlabskou brankou. Medvědi natřikrát doráželi puky na Jelínka, ten ale kryje. Z této situace ale pramenil faul hostí. Za držení dostává dvě minuty Jebavý.

22:09
    Marek Klement dostává dvě minuty za držení a je tu první přesilová hra v utkání pro Vrchlabí.

11:22
    Hostující deCarvalho dostává dvě minuty za vysokou hůl a je tu přesilovka pro domácí.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 1. Kuchynka (Vaněk, Hašek), 27. Buďa (Hašek, Faigl) – 4. Lenoch (Šimoníček), 16. Šťastný (Filip), 19. Maďar, 33. Matějka (Šimoníček)

HC Děčín: Lavinger (Kácha) – Vaněk, Hříbal, Zdvořáček, Kaltenböck, Procházka, Klement, Kvaček – Hašek, Volráb, Kuchynka – Kment, Oliverius, Zika – Sýkora, Faigl, Fojt – Drnec, Chládek, Buďa – Chovanec
    HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Abrahám) – Jebavý, Kadavý, Klement, Lenoch, deCarvalho, Hejda, Chleborád – Šťastný, Filip, Jirků – Maďar, Šimoníček, Matějka – Bláha, Urban, Oppelt – Srnský, Bittner

Rozhodčí: Orlický – Hynčica, Mašek