N.Novgorod – Čerepovec 3:1 (kon.) | Minsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.)
Petrohrad – Ufa 5:3 (kon.) | Viťaz – Toljatti 0:2 (kon.) | Spartak Moskva – Magnitogorsk 3:2 (2:0 po s.n.)
HC Slovan – Soči 4:5 (kon.) | Záhřeb – Jaroslavl 1:2 (po pr.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    ALEXANDER RADULOV uklízí puk do prázdné brány a pečetí vítězství CSKA Moskva v dnešním zápase!! Alexander Radulov dokázal za bránou dobruslit puk a zabránit zakázanému uvolnění, poté objel bránu a s pomocí hráče Minsku, který se mu v pádu snažil zabránit skórovat, ho dopravil do brány. Asistence: Nikita Zajcev.

59:08
    Dmitrij Milchakov vyjel z brány a Minsk to zkouší v šesti hráčích v poli!
    58:03 Jonathan CHEECHOO - 1:2

58:03
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    JONATHAN CHEECHOO střílí těsně před koncem gól a snižuje na 1:2 z pohledu Minsku!! Alexej Kaljužnij si mezi kruhy pro vhazování skvěle pokryl puk a poté napřáhl ke střele, kterou těsně před bránou tečoval Jonathan Cheechoo, a puk zapadl přesně levé tyči. Asistence: Alexej Kaljužnij, Nick Bailen.

57:43
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk: Andrej Stepanov dostal větší trest, 5 minut rvačka.

57:43
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Bogdan Kiselevič dostal větší trest, 5 minut rvačka.

57:43
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Bogdan Kiselevič dostal menší trest, 2 minuty držení.

57:43
    Bogdan Kiselevič a Andrej Stepanov svedli souboj za bránou a poté se pustili po shození rukavic do pěstního souboje.

47:59
    CSKA předvedlo v obraném pásmu ledabylou rozehrávku, kterou mohli domácí střelou z pravého kruhu pro vhazování potrestat, pokus Alexeje Kaljužnije ale zamířil vedle pravé tyče!

46:29
    Roman Ljubimov si sjel před bránu na vynikající zadovku Alexandera Radulova z rohu kluziště, jeho následná střele z blízkosti ale zamířila pouze doprostřed brány, kde byl připravený Dmitrij Milchakov!

43:18
    Obrovská šance CSKA Moskva! Dva hokejisté CSKA jeli sami na bránu, jenže jejich následná kombinace a střela zamířila těsně vedle levé tyče, místo v odkryté bráně. Jan Muršak byl tím hráčem, který zahodil stoprocentní šanci.

39:36
    Alexander Radulov mohl potrestat obrovskou chybu v rozehrávce Dinama a z prostoru mezi kruhy pro vhazování se snažil zamířit k pravé tyči, Dmitrij Milchakov ale jeho střelu skvělým zákrokem vyrazil!
    36:42 Geoff PLATT - 0:2

36:42
    GEOFF PLATT střílí svůj druhý gól v dnešním zápase a v závěru druhé třetiny zvyšuje na 2:0!! Alexander Radulov skvěle objel bránu a poté přihrál Geoffu Plattovi, který puk bez přípravy poslal k pravé tyči. Asistence: Alexander Radulov.

34:29
    Alexander Radulov parádně objel bránu a poté se snažil u levé tyče puk dopravit do brány bekhendem, brankář Dmitrij Milchakov si ale pohlídal prostor u své pravé tyče a jeho pokus vyrazil!

29:34
    Sergej Andronov před vyloučením Dinama na levém křídle nebezpečně vystřelil z ostrého úhlu a po zákroku Dmitrije Milchakova pravým betonem se puk odrazil před bránu k dorážejícímu Gennadymu Stoljarovi, který sice gól nevstřelil, ale byl faulován!

29:21
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk: Alexej Kaljužnij dostal menší trest, 2 minuty podražení.

24:09
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Alexander Radulov dostal menší trest, 2 minuty podražení.

22:12
    Dmitrij Znacharenko tvrdě vypálil z vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela směřovala přesně k pravé tyči, brankář Viktor Fasth ji ale levým betonem vyrazil do ochranné sítě! Fantastický zákrok.

17:50
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk: Nick Bailen dostal menší trest, 2 minuty držení hole.

14:25
    Jonathan Cheechoo na levém křídle napřáhl v rychlém sledu z úhlu ke dvěma střelám, z nichž první zastavil pozorný Viktor Fasth a ta druhá po ledě zamířila do boční sítě!

14:17
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Nikita Kvartalnov dostal menší trest, 2 minuty nepřiměřené chování.

13:08
    Andrej Michajlov na levém křídle napřáhl po přihrávce přes šířku útočného pásma od svého spoluhráče k jedovaté střele, která minula vzdálenější pravý horní roh brány.

11:54
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Jevgenij Korotkov dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

09:01
    Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk: Andrej Filičkin dostal menší trest, 2 minuty hákování.

04:50
    Alexander Matěruchin se ocitl u levé tyče ve velké šanci a jeho následná střela těsně minula vzdálenější pravý horní roh brány!

01:34
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva: Maxim Mamin dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.
    01:20 Geoff PLATT - 0:1

01:20
    GEOFF PLATT střílí gól a posílá CSKA Moskva do brzkého vedení!! Geoff Platt si skvěle sjel před bránu na přihrávku Alexandera Kutuzova z pravého křídla a bez přípravy zamířil přesně k levé tyči. Asistence: Alexander Kutuzov, Dmitrij Kugryšev.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 59. Cheechoo (Kaljužnij, Bailen) – 2. Platt (Kutuzov, Kugryšev), 37. Platt (Radulov), 60. Radulov (Zajcev)

HC Dinamo Minsk: Milchakov (Glass) – Justiněnko – Gunderson, Znacharenko – Filičkin, Krajíček – Šinkevič, Bailen – Kolcov, Pavlovič, Michajlov – Drozd, Meleško, Komarov – Ellison, Vesce, Cheechoo – Kaljužnij, Matěruchin, Stepanov.
    CSKA Moskva: Fasth (Sorokin) – Sergejev – Panin, Vorobjov – Naumenkov, Kutuzov – Zajcev, Kiselevič – Ljubimov, Junkov, Mamin, Světlakov – Korotkov, Žarkov, Kvartalnov – Platt, Kugryšev, Muršak – Andronov, Radulov, Stoljarov.

Rozhodčí: Vjačeslav Bulanov, Denis Naumov – Eduard Metalnikov, Alexander Sirotkin

Diváci: 14532