Ottawa – Boston 3:1 (kon.) | Florida – Columbus 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 1:3 (kon.)
Dallas – St. Louis 3:0 (kon.) | Chicago – Carolina 1:2 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 1:0 (kon.)
Colorado – Arizona 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 4:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 5:3 (kon.)
Dallas Stars
3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
St. Louis Blues
Pondělí 28.12.2015, 00:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

55:08
    Zřejmě poslední šance pro St. Louis. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Seguin.

50:59
    St. Louis dostává šanci snížit, když bude hrát přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Demers.

39:28
    Seguin byl v útočném pásmu podražen a Dallas bude hrát přesilovou hru. Na dvě minuty usedá na trestnou lavici Jaškin.

20:07
    Tentokrát se do sebe pustili Moen s Bortuzzem a tato potyčka skončila remízou, když se oba hokejisté ocitli na ledové ploše. Lépe druhá třetina začít nemohla.

20:03
    Vítězem tohoto pěstního souboje se stal hokejista Dallasu. Oba hokejisté si nyní posedí pět minut na trestné lavici.

17:09
    Dallas si zahraje přesilovou hru. Na trestnou lavici totiž usedají dva hráči Blues a Tyler Seguin. Bortuzzo nakonec inkasuje pouze dvě minuty.

09:41
    Dallas si zahraje přesilovou hru! Za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Parayko.

05:55
    Benn se začal pošťuchovat s Tarasenkem a oba kohouti jsou nyní posláni na trestnou lavici.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 19. Sharp (Goligoski, Ja. Benn), 41. Ja. Benn (Sharp), 59. Eakin

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Klingberg, Goligoski "A", Demers, Oduya, Jo. Benn, Jokipakka – Sharp, Seguin, Ja. Benn "C" – Hemský, Spezza, Ničuškin – Sceviour, Eakin, Roussel – Moen, Fiddler "A", Janmark
    St. Louis Blues: Elliott (Allen) – Pietrangelo "A", Bouwmeester, Shattenkirk, Parayko, Bortuzzo, Gunnarsson – Tarasenko, Stastny, Pääjärvi – Brouwer, Backes "C", Steen "A" – Upshall, Lehterä, Fabbri – Jaškin, Gomez, Reaves

Rozhodčí: Meier, Martell – Henderson, Gibbons

Diváci: 18 532