Ottawa – Boston 3:1 (kon.) | Florida – Columbus 3:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 1:3 (kon.)
Dallas – St. Louis 3:0 (kon.) | Chicago – Carolina 1:2 (kon.) | Winnipeg – Pittsburgh 1:0 (kon.)
Colorado – Arizona 1:2 (po pr.) | Anaheim – Philadelphia 4:2 (kon.) | Calgary – Edmonton 5:3 (kon.)

Arizona právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Brad Richardson vyhodil kotouč z pásma a v neutrální zóně se ho ujal nikým nehlídaný MIKKEL BOEDKER, jenž postupoval sám na Varlamova a domácího gólmana vykoupal povedenou střelou pod vyrážečku! Asistence: Brad Richardson, Anders Lindbäck.
    42:34 Michael STONE - 1:1

42:34
    Na začátku třetí třetiny máme vyrovnáno, Kojoti se dočkali zaslouženého gólu! Vermette zadovkou vyslal na zteč Mikkela Boedkera, jenž šikovně poslepu přenechal kotouč z druhé vlny si najíždějícímu MICHAELU STONEOVI a ten tvrdou přízemní ranou propálil Varlamova! Asistence: Mikkel Boedker, Antoine Vermette.
    17:07 Jarome IGINLA - 1:0

17:07
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Gól číslo 599 je na světě! Domácí se usadili v útočném pásmu a JAROME IGINLA nepříliš prudkou bekhendovou dorážkou MacKinnonovy střely propasíroval kotouč až do sítě, a posunul se tak na dostřel metě šesti set vstřelených branek v NHL! Asistence: Nathan MacKinnon, John Mitchell.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 18. Iginla (MacKinnon, Mitchell) – 43. Stone (Boedker, Vermette), 65. Boedker (Richardson, Lindbäck)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Gormley, Redmond – Landeskog "C", Mitchell, Duchene – Tanguay, MacKinnon, Iginla "A" – Martinsen, Söderberg, Comeau – McLeod "A", Grigorenko, Skille. Trenér: Patrick Roy.
    Arizona Coyotes: Lindbäck (Domingue) – Ekman-Larsson "A", Murphy, Dahlbeck, Elliott, Grossmann, Stone – Rieder, Vermette "A", Boedker – Domi, Tichonov, Duclair – Chipchura, Richardson, Doan "C" – Martinook, Downie, Scott. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Brad Watson, Dave Jackson – John Grandt, Vaugnan Rody

Diváci: 18064