Pardubice – Sparta 3:6 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 5:2 (kon.)
Ševci Zlín – HC Litvínov 3:7 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (1:2 po s.n.) | Liberec – Sparta 1:4 (kon.)
Ševci Zlín – Vítkovice 0:4 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pondělí 28.12.2015, 12:30 • ZS Luďka Čajky • Ševci Cup 2015 • O 7. - 8. místo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

HC Dynamo Pardubice: Král (Stieber) – Vojtěch, Vašíček, Staněk, Koutecký, Chabada, Landsmann – J. Novotný, Boguaj, A. Novotný, Valkoun, Nekvinda, Paleček, Půlpán

BK Mladá Boleslav: Hradiský (Železný) – Sommer, Lhota, Müller, Andlt, Vrba, Němeček – Sluka, Mazancová, Krédl, Peca, Horák, Drbout, Cerha, Plíšek, Medáček, Ďuráč, Haas, Kredba..

00:01

00:36
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Výborný začátek pro Pardubice! JAN NOVOTNÝ hned z první akce překonal brankáře Mladé Boleslavi a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Matěj Půlpán.

01:58
    Dynamo se i nadále tlačí do útoku, gólman Hradiský se však z úvodní sprchy zřejmě rychle oklepal.

03:35
    Boguaj sice dojel puk v útočném pásmu, velmi rychle jej však zase ztratil.

03:55
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi. Hra se přesune zpět před brankéře Hradiského.

04:23
    Král sice skončil i s pukem v brance, ovšem rozhodčí už dávno před tím přerušili hru. Pokračuje se tedy stále za stavu 1:0 pro Pardubice.

06:05
    Gólman Mladé Boleslavi v klidu lapil nahození od modré čáry a přerušuje hru. Vhazovat se bude v útočném pásmu Pardubic.

06:40
    Staněk zablokoval střelu a rychle vyhodil puk z obrannéhgo pásma.

07:36
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Máme vyrovnáno! Z poměrně nenápadné akce se prosadil PATRIK MEDÁČEK a jeho tým slaví. Asistence: Oskar Haas, Jakub Peca.

08:45
    Král se teď v brankovišti pořádně zapotil, protože střela z vrcholu pravého kruhu mu nadělala dost starostí. Útočníci Mladé Boleslavi se navíc hned sjeli k dorážce. Puk skončil těsně vedle!

10:30
    Jen milimetry teď chyběly Mladé Boleslavi k druhé brance! Král po zákroku odklouzal do boku, zatímco puk poskakoval na brankovišti a zastavil se na čáře! Sluka se jej hned snažil dorazit do sítě, obránci Pardubic však byli rychlejší.

10:55
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Paleček - 2 min., hákování).

11:49
    Dynamo se srdnatě brání.

12:55
    Mladá Boleslav svou první přesilovku nevyužila. Paleček je zpět ve hře.

14:00
    Probíhá poslední minuta první třetiny.

14:08
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Andlt – 2 min., hákování). Pardubice si v závěru třetiny zahrají přesilovku.

15:00

Pardubice se bleskově ujaly vedení, ale Mladá Boleslav se z inkasované branky otřepala, vyrovnala a mohla se dokonce dostat do vedení. Stav je tedy zatím nerozhodný 1:1.

15:01

15:38
    Pardubice v úvodu prostřední třetiny dohrávají přesilovku, zatím se jim však nedaří usadit se v útočném pásmu.

16:08
    Mladá Boleslav hraje v plném počtu.

17:25
    Mladá Boleslav teď špatně vystřídala, což neušlo pozornosti rozhodčího. Němeček odpyká dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

17:39
    Velká šance pro Dynamo. Lhota si jde sednout na dvě minuty za napadení, Boleslav jde tedy do tří!

18:16
    Pardubice se však dlouho nemohly dostat do pásma.

19:15
    Hradiský přikryl kotouč, hra je přerušena. Dynamo alespoň vybojovalo vhazování v útočném pásmu.

19:25
    Němeček je zpět ve hře.

19:39
    A taky Lhota se už vrátil. Boleslav dvojnásobné oslabení v pohodě přečkala.

20:00
    Medáček se objevil sám před Králem, ten skvěle vyrazil betonem!

20:54
    Mladá Boleslav se dočkala odměny za ubráněné oslabení! TOMÁŠ HORÁK se prosadil z prostoru před brankou a posílá své mužstvo do vedení 2:1. Asistence: Tomáš Lhota, David Krédl.

23:03
    Dynamo se samozřejmě tlačí do útoku, ale nedaří se mu projít přes střední pásmo.

23:24
    Nyní přichází opět trest za špatné střídání, tentokrát však pro Pardubice. Půlpán jde za svůj tým odsedět dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

24:34
    Hráči v zeleném se usadili v útočném pásmu a snaží se vytvořit si nějakou dobrou střeleckou příležitost.

25:24
    Pardubice hru ve čtyřech zvládly. Pokračuje se pět na pět.

25:35
    Dynamo vyhodilo puk jen na zakázané uvolnění. Král si tedy může na chvíli oddechnout, hra se však vrací zpět před něj.

26:16
    Další vhazování v útočném pásmu Mladé Boleslavi.

26:49
    Dynamo se dostalo do přečíslení dva na jednoho, obránce Andlt se však šikovně položil na led a zastavil přihrávaný puk.

27:42
    Boguaj vyzkoušel Hradiského z levého kruhu, gólman Mladé Boleslavi puk vytěsnil vyrážečkou.

28:35
    Nyní to jsou opět hráči v zelených dresech, kdo krouží s pukem útočným pásmem.

29:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

29:16
    Král přikryl kotouč, čímž zastavil nápor Mladé Boleslavi. Jeho spoluhráči tak mohou v klidu vystřídat.

29:35
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi, Hradiský je v pohotovosti.

29:52
    Jan Novotný to zkusil na vyrážečku, Hradiský se ovšem nenechal překvapit.

30:00

Ve druhé části padl jediný gól, a to do sítě Pardubic. Ve chvíli, kdy zbývá ještě jedna třetina, jsou hráči Mladé Boleslavi o krůček blíž celkovému 7. místu na turnaji, neboť vedou 2:1.

30:01

30:55
    Hráči Dynama se v úvodu třetí části tlačí do útočného pásma ve snaze vyrovnat skóre.

31:58
    Drbout vjel do pásma podél mantinelu a připravil si pozici pro zakončení. Netrefil však branku.

33:00
    Král se teď rychle přesunul ve svém brankovišti a dobře vyrazil hokejkou Medáčkovu střelu z pravého kruhu.

33:14
    Tlak Mladé Boleslavi pokračuje, ale obránci Pardubic svému gólmanovi hodně pomáhají.

34:33
    Pardubice započaly v útočném pásmu zajímavou kombinaci, po sérii přihrávek ovšem Boguaj nezpracoval kotouč.

35:03
    Dvojice útočníků Mladé Boleslavi se už už dostávala do zajímavé šance. Její akci ovšem přerušil hvizd rozhodčího. Ofsajd.

35:57
    Hradiský vyrazil do rohu střelu od pravého mantinelu.

37:05
    Výborný zákrok pardubického Krále! Kredba vydoloval puk na brankovišti a pomalu ho zasouval za čáru, gólman Dynama se však natáhl a rukou zastavil letící kotouč!

38:30
    Na druhé straně byl pozorný i brankář Hradiský, který skryl do náruče puk vystřelený z klubka hráčů před ním.

38:51
    Král stále drží naděje Dynama na vyrovnání.

40:18
    Pardubice se nyní usadily v pásmu a snaží se vyzrát na defenzivu Mladé Boleslavi.

41:30
    Další tlak Východočechů neměl dlouhého trvání. S pukem nyní opět hraje Mladá Boleslav.

42:16
    Pardubice dostanou v závěru zajímavou šanci na vyrovnání. Sommer si jde sednout na dvě minuty za nedovolené bránění.

42:59
    Ofsajd Pardubic a buly ve středním pásmu. Do konce třetí třetiny zbývají dvě minuty.

43:16
    Trenéři Pardubic si vyžádali oddechový čas.

43:16
    Konec oddechového času. Pokračuje se vhazováním v útočném pásmu Mladé Boleslavi.

43:40
    Dynamu se nedaři dostat se z pásma.

44:05
    Král už byl v půlce cesty na střídačku, ale hráči Pardubic ztratili ve středním pásmu puk.

44:16

44:41
    Král je na střídačce, Dynamo to zkouší se šesti bruslaři na ledě!

44:48
    Hradiský přikryl puk, vhazování v útočném pásmu Pardubic.

44:58
    Tak to je neuvěřitelné! Pouhé dvě sekundy před koncem vyrovnáná JIŘÍ KOUTECKÝ na 2:2! Střídačkou Pardubic se ozývá hromové "Jirka! Jirka! Jirka!" Asistence: Kryštof Valkoun, Štěpán Staněk.

45:00

O vítězi zápasu rozhodnou tedy až samostatné nájezdy.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:0
    Půlpán svůj nájezd neproměnil.

1. série
    0:1
    Haas to udělal šikovně a posílá Boleslav do vedení.