Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Čeljabinsk – Minsk 6:3 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:0 (kon.)
Toljatti – Novokuzněck 2:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 2:1 (kon.) | Nižněkamsk – N.Novgorod 1:4 (kon.)
Jaroslavl – Omsk 3:2 (kon.) | Petrohrad – Jekatěrinburg 2:3 (2:3 po s.n.) | Viťaz – Dynamo Moskva 1:2 (kon.)
Soči – Barys 6:2 (kon.) | Spartak Moskva – Chanty-Mansijsk 0:3 (kon.) | Riga – Jokerit 0:7 (kon.)
Lada Toljatti
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
Metallurg Novokuzněck
Středa 03.02.2016, 16:00 • Arena Lada • KHL

Hosté rozhodli ve třetí třetině o vítězství dvěma vstřelenými brankami, obě vsítil Kirill Lebeděv. K překvapení tak tři body putují do Novokuzněcku. Ode mě je to dnes všem děkuji za sledování. (18:11:02)

Matěj Machovský předvádí v brance Plzně skvělé výkony! Dočká se po sezóně přestupu do zahraničí?

58:32
    Opravdu je to tak, Kasutin zůstává na střídačce, domácí to zkusí v šesti hráčích v poli!

58:32
    O chvíli později si ale oddechový čas vybírá také domácí trenér, odvolá brankáře a zkus hru v šesti?

57:51
    Hosté jsou pod tlakem, a tak se berou oddechový čas na nabrání sil.

55:18
    Viklund vypálil z rohu útočného pásma od modré čáry, Podjapolskij ale kotouč bez potíží chytá, domácí tak stále ztrácí jednu branku.

54:40
    Čas se krátí a domácí pomalu ztrácejí dobře rozehrané utkání. Podaří se jim ho ještě zvrátit? Mají ještě pět minut, na jednu branku by to stačilo mohlo.

52:15
    Domácí jsou i o něco střelecky aktivnější, aktuálně je poměr střel na branku 27 – 22.

50:28
    Nyní jsou to ale domácí, kteří si vytváří tlak. Hosté se nemohou dostat z obranného pásma a mají spoustu problémů.
    48:36 Kirill LEBEDĚV - 2:3

48:36
    Metallurg Novokuzněck právě vstřelil branku!
    Hosté se opravdu dostávají do vedení a zasloužila se o to stejná dvojice jako v předchozím případě! Po Zemčenkově přihrávce na modrou se prosadil KIRILL LEBEDĚV, který se hladce protáhl mezi obránci a perfektně zavěsil na vzdálenější tyčku! Asistence: Ignat Zemčenko a Robert Kousal

46:23
    Domácí jsou pod stálým tlakem. Hosté hrají třetí třetinu opravdu dobře a další branka je na spadnutí.

44:15
    Hosté se dostali do dvou dobrých šancí, puk ale nakonec končí v moci brankáře Kasutina, ten nyní další puk za svá záda nepustil.
    41:19 Kirill LEBEDĚV - 2:2

41:19
    Hosté sice přesilovou hru nevyužili, ale o chvíli později se dokázali prosadit! Zemčenko vybojoval puk u mantinelu, dostal se do pásma, kde přes obránce našel KIRILLA LEBEDĚVA, který již přesnou střelou srovnal stav zápasu! Asistence: Ignat Zemčenko

40:26
    Domácí se i tentokrát dokázali ubránit, Šenfeld se vrací na led.

40:01

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 13. Šenfeld (Mastrjukov), 36. Komarov (Mastrjukov, Šenfeld) – 26. Musin (Romanov), 42. Lebeděv (Zemčenko), 49. Lebeděv (Zemčenko, Kousal)

Lada Toljatti: Kasutin (Masalskis) – Vorobjov, Romanov, Gurkin, Viklund, Flood, Volgin, Putilov – Šenfeld, Bělousov, Mastrjukov – Magogin, Zaťovič, Bumagin – Komarov, Nikitěnko, Sulejmanov – Achmetov, Strelcov, Bočarov.
    Metallurg Novokuzněck: Podjapolskij (Jevstafjev) – Manuchov, Fairchild, Ščukin, Ljamkin, Nekolenko, Glebov, Kapotov – Kousal, Poliščuk, Kaprizov – Lebeděv, Zemčenko, Butuzov – Romanov, Musin, Jerdakov – Mitrjakov, Makarenko, Semjonov

Rozhodčí: Ovčinnikov, Cyplakov – Bersenjov, Judin