AZ Havířov
5:6 (3:2, 2:1, 0:3)
Polsko U20
Středa 03.02.2016, 19:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • Silesia Bisset Cup

Třetí třetinu ovládli hosté a nakonec se tak radují z vítězství 5:6. Havířov měl nakročeno k vítězství, ale nakonec si z tohoto utkání nepřipíše ani bod.

Z mé strany je to pro dnešek již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit z Havířova zase příště. (21:04:38)

59:20
    Sonnek se pochopitelně vrátil zpět do branky.

59:20
    Lukáš Bednář si dle rozhodčích pomohl faulem a šance Havířova na vyrovnání se rapidně zmenšily.

58:52
    Domácí to zkouší v šesti bez brankáře.

58:52
    Zakázané uvolnění Polska, Havířov si bere oddechový čas.

58:19
    Sonnek musel být pozorný, ale zatím drží naděje havířovského týmu v tomto utkání.

58:00
    Byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:10
    Hraje se v pěti na obou stranách, příliš času již Havířovu do konce na vyrovnání nezbývá.

56:00
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Polský tým dokázal skóre ve třetí třetině otočit, rychlou střelou se prosadil DOMINIK JAROSZ, který vymetl horní růžek branky. Asistence: Jakub Michalowski

55:15
    Podlipni uháněl se spoluhráčem do přečíslení, ale nakonec nedokázal kvalitně zakončit.

54:22
    Martin Caruk dobře střílel zpoza obránce, ale Prokop stačil kotouč vyrazit vyrážečkou.

53:46
    Pokračuje se ve čtyřech na obou stranách, oba hráči byli vyloučení na čtyři minuty.

53:08
    Nakonec z toho byla velmi ostrá šarvátka. Adam Heinzl poslal soupeře k zemi a měl v této výměně názorů jednoznačně navrch.

52:36
    Hodně hraniční zákrok u mantinelu předvedl Lukáš Bednář, hra se začíná přiostřovat.

52:15
    Hraje se v plném počtu na obou stranách, domácí se drží v útočném pásmu.

51:16
    U brankoviště došlo na strkanici a hlavně Nowak byl v ní hodně aktivní. Nakonec je z toho vyloučení na obou stranách. Nowak dostal trest za hrubost, Polak na havířovské straně dvouminutový trest za sekání.

50:58
    Domácí si dlouho předávali kotouč na modré čáře, následné nahození zastavil první bránící hráč Polska.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 12. Němec (Stružík), 15. Dobrzynski (TS), 16. Peterka (Kristian), 27. Pawliczek (Peterka), 30. Bednář (Chroboček, Polak) – 2. Jarosz (Zygmunt), 5. Pas (Pelaczyk), 29. Zygmunt, 46. Musiol, 46. Pelaczyk (Pas), 56. Jarosz (Michalowski)

AZ Havířov: Sonnek – Trombik, Heinzl (C), Chroboček, Caruk, Chujac, Mrowiec – Stružík, Němec (A), Dobrzynski, Bednář, Polak, Šmíd (A), Pawliczek, Kristian, Peterka, Baláž, Schmied
    Polsko U20: Studzinski (36. Prokop) – Nowak, Chorazyczewski, Bizacki, Michalowski, Zielinski, Jozwiak, Wsol (C), Musiol (A) – Gorzycki, Skrodziuk (A), Bryk, Zygmunt, Jarosz, Krezolek, Podlipni, Pas, Pelaczyk, Anklewicz, Sroka, Gozdziewicz

Rozhodčí: Janda R., Janda L., Moravec