New Jersey – NY Rangers 3:2 (kon.) | NY Islanders – Minnesota 5:3 (kon.) | Philadelphia – Montreal 4:2 (kon.)
Pittsburgh – Ottawa 6:5 (kon.) | Boston – Toronto 3:4 (po pr.) | Washington – Florida 2:5 (kon.)
Nashville – St. Louis 0:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 3:5 (kon.) | Colorado – Chicago 1:2 (kon.)
Edmonton – Columbus 5:1 (kon.) | Arizona – Los Angeles 2:6 (kon.) | Anaheim – San Jose 3:2 (kon.)
Boston Bruins
3:4 (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)
Toronto Maple Leafs
Středa 03.02.2016, 01:05 • TD Garden, Boston • NHL

Já se s vámi loučím, přeji příjemné vstávání, respektive dobrou noc. Někdy u NHL napočtěnou. (04:07:23)

3. P.A Parentau (TOR) – 1+0

Prodloužení nakonec rozseklo toto napínavé utkání plné zvratů a gólů! Boston oteřel skóre v polovině třetiny, kdy se do prázdné branky trefil Brad Marchand.

Druhá třetina dopadla stejným výsledkem, jen s rozdílem, že skórovali hosté. Čtyři minuty před polovinou utkání vyrovnával Daniel Winnik, který tečoval nahození Romana Poláka od modré čáry.

Třetí třetiny byla reklamou na hokej. V úvodních sekundách domácí dvakrát skórovali s přispěním obou českých hokejistů a vypadalo to, že se nic nemůže stát. Toronto ovšem dvakrát skórovalo po teči před brankou a poslalo tak zápas do prodloužení, kde v přesilové hře utkání rozsekl Parentau.

Střely na branku: 42:35

63:06 PIERRE-ALEXANDER PARENTAU - 3:4p

63:06
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Tak to je panečku obrat! Nazem Kadri zavezl puk do útočné třetiny, kde jej předal najíždějícímu PIERRU-ALEXANDROVI PARENTAUOVI, který první střelou trefil Raska, ale z dorážky se tento hokejista již prosadil! Asistence: Jake Gardiner, Nazem Kadri.

62:43
    Nyní to zkoušel z pravého kruhu osamocený Dion Phaneuf. Ten mířil do vzdálenější šibenice, ale proti jeho střele byl připraven pozorný Rask.

62:25
    Boston se zatím brání hodně statně a puk se jim daří posílat pryč z obranné třetiny. Torontu se nedaří usadit se v útoku.

61:48
    David Krejčí nejdříve podržel Leo Komarova a když věděl, že půjde na trestnou lavici, ještě jej poslal na zem tvrdým hitem.

61:39
    Toronto hraje ve čtyřech a bude mít dlouho přesilovku. Z pravého kruhu nebezpečně pálil Winnik, který branku ale přestřelil.

60:58
    David Krejčí se prodíral po levé straně, ale do útočné třetiny nakonec neprošel. Následně si pomohl faulem a bude vyloučen.

60:18
    Brad Marchand ujížděl společně s Bergeronem do úniku. Zakončoval právě dvougolový střelec, který chtěl přidat třetí trefu. Reimer byl nyní proti!

60:01

Neskutečná třetí třetina končí a my budeme svědky prodloužení. V úvodních sekundách domácí dvakrát skórovali s přispěním obou českých hokejistů a vypadalo to, že se nic nemůže stát. Toronto ovšem dvakrát skórovalo po teči před brankou a poslalo tak zápas do prodloužení. Kdo si připíše druhý bod na své konto?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:18
    Jimmy Hayes vybojoval puk za brankou a vrhá se s ním směrem dopředu, kde by rád vymyslel nějakou akci.

58:22
    A další protiútok hostů! Závěrečnou přihrávku na levou stranu dostal Leo Komarov, ale tomu se z této pozice nepovedlo svou akci zakončit.

David Panuška

Branky a nahrávky: 10. Marchand (Hayes, Beleskey), 41. Marchand (Krejčí, Pastrňák), 42. Krejčí (Krug, Pastrňák) – 30. Winnik (Polák, Matthias), 50. Komarov (Rielly, Polák), 52. Kadri (Hunwick, Komarov), 64. Parenteau (Gardiner, Kadri)

Boston Bruins: Rask (Subban) – Trotman, Chára, C. Miller, Seidenberg, K. Miller, Krug – Connolly, Bergeron, Marchand – Pastrňák, Krejčí, Eriksson – Hayes, Spooner, Beleskey – Ferraro, Talbot, Rinaldo
    Toronto Maple Leafs: Reimer (Bernier) – Rielly, Hunwick, Corrado, Phaneuf, Polák, Gardiner – Komarov, Kadri, Holland – Parentau, Bozak, Grabner – Winnik, Spaling, Matthias – Clune, Froese, Lupul

Rozhodčí: St. Laurent, Kowal – MacPherson, Cormier