Slovan Bratislava U21 – Nové Mesto n/V 3:0 (kon.) | FC Košice – Bardejov 4:1 (kon.) | Teplička n. Váhom – Prešov 0:4 (kon.)
Dunajská Lužná – Nitra 0:1 (kon.) | Pohronie – Sereď 0:0 (odl.) | Dolný Kubín – MFK Zvolen 0:0 (zruš.)
Dunajská Lužná
0:1 (0:0)
FC Nitra
sk Neděle 06.03.2016, 14:30MONACObet liga

Skončil sa zápas medzi Dunajskou Lužnou a Nitrou, v ktorom videli prítomní diváci len jediný gól. V 55. minúte ho strelila Nitra, ktorá si tak po výsledku 1:0 vo svoj prospech odnesie do tabuľky 3 body. (16:24:54)

90+3

90+2
    Hlavný arbiter fúkol do svojej píšťalky naposledy a ukončil tak dnešné stretnutie.

90+1
    Tá prvá neminula trend dnešného zápasu a zbehla poriadne rýchlo. Zdá sa, že Nitra si už svoj náskok dokáže postrážiť, hoci sa s tým Dunajská Lužná stále nechce zmieriť.

90
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Balaj, prichádza Vodička.

90
    Nadstavovať sa budú dve minúty.

89
    Bežia posledné minúty riadnej hracej doby, Domáci futbalisti v ostatnom čase niekoľkokrát pohrozili svojmu súperovi, ani jeden zo streleckých pokusov ale nebol natoľko vážny, aby skončil v sieti.

89
    A ešte jedna žltá karta pre Nitru. V tomto prípade si ju z blízka prezrel Marián Kolmokov.

86
    Hráč hostí bol teraz odmenený žltou kartou. Previnilcom je Balaj.

85
    A z desiatich minút je razom minút päť. Dnešné stretnutie plynie poriadne rýchlo, čo v tejto chvíli vyhovuje neporovnateľne viac hráčom Nitry, ktorí si stále držia jednogólový náskok.

84
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Charizopulos, prichádza Fábry.

80
    Posledných 10 minút majú hráči Dunajskej Lužnej na to, aby dokázali loptu dopraviť do siete. Pochopiteľne, ak neberieme do úvahy prípadný nadstavený čas.

78
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Valenta, prichádza Lola.

75
    Domáci si ale uvedomujú, že tento zápas ešte rozhodne neprehrali. Stačí totiž jediné vážnejšie ohrozenie brány, po ktorom môže Stránský pokojne inkasovať.

70
    Pokračujeme za stavu 0:1, domáci prehrávajú po góle z 55. minúty. Na strely je to 2:9, rovnaký stav platí aj pre rohové kopy. Do konca zápasu ostáva ešte asi 20 minút.

67

62
    Na rohové kopy je to v tejto chvíli už 1:7. Nitrania výrazne vyčnievajú v tomto ukazovateli, napriek tomu góly zo štandardných situácií nepadajú.

60
    Po hodine majú neporovnateľne viac dôvodov k úsmevu futbalisti Nitry, ktorí sa len pred niekoľkými minútami dokázali strelecky presadiť. Budeme zvedaví na odpoveď Dunajskej Lužnej.