Nijmegen – Heracles 1:0 (kon.) | Alkmaar – Excelsior 2:0 (kon.) | Willem II – Ajax 0:4 (kon.)
Kerkrade – Arnhem 1:2 (kon.) | Feyenoord – Cambuur 3:1 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
3:1 (1:0)
SC Cambuur Leeuwarden
Neděle 06.03.2016, 16:45 • Stadion Feijenoord (Rotterdam) [Kapacita: 51 777] • Nizozemská Eredivisie • 26. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (18:41:00)

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes byli lepším týmem a zaslouženě tak zvítězili 3:1. Na první branku dnešního utkání jsme si museli počkat až do 36. minuty, a to když se dokázal prosadit Toornstra. Hostům se podařilo vyrovnat v 70. minutě, a to když se dokázal prosadit po rohovém kopu Barto. Domácí se však dostali opět do vedení v 79. minutě, když se dokázal střelecky prosadit Kuijt. Na 3:1 poté zvyšoval po chybě Mac-Intosche Elia a domácí si tak po dnešní výhře připisují do tabulky důležité tři body.

Držení míče: 52% – 48%
    Střely celkem: 12 – 7
    Střely na branku: 7 – 3

90+3

90+3
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka zápasu a rozhodčí tak za malou chvilku utkání ukončí.

90+2
    Následný rohový kop se domácím vůbec nepovedl a hrát tak mohou hosté.

90+2
    Toornstra to zkusil přímo na branku, jeho pokus však zblokoval jeden z hostujících hráčů do zámezí.

90+1
    Kuijt byl faulován velmi blízko hranice vápna soupeře a domácí tak budou zahrávat velmi slibný přímý kop.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Karim El Ahmadi a místo něj nastupuje Jan-Arie van der Heijden.

88
    Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.

87
    Hosté střídají. Ze hřiště odchází Calvin Mac-Intosch a místo něj nastupuje Wessel Dammers.
    85. Eljero ELIA - 3:1

85
    Feyenoord právě vstřelil branku!
    Domácí vedou už o dvě branky! Basaçikoglu poslal do vápna přízemní centr z pravé strany, ve vápně podcenil rychlost ELJERA ELII Mac-Intosch a Elia tak následně neměl problém míč poslat k levé tyči. Nienhuis neměl proti této střele sebemenší šanci.

85
    Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

84
    Míč se z tohoto přímého kopu dostal ve vápně pouze na hlavu jednoho z domácích hráčů, a ten ho následně poslal pryč z vápna.

83
    Karim El Ahmadi se dopustil faulu zhruba pětatřicet metrů od vlastní branky a hosté tak budou zahrávat zajímavý přímý kop. Karim El Ahmadi navíc vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.