Mohuč – Darmstadt 0:0 (kon.) | Hamburg – Hertha 2:0 (kon.)
Hamburger SV
2:0 (0:0)
Hertha BSC
Neděle 06.03.2016, 17:30 • Imtech Arena, Hamburg • Německá Bundesliga • 25. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak Vám přeji příjemný zbytek dnešního večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s Vámi Daniel Kinc. (19:25:53)
    Dnešní utkání skončilo překvapivou, ale zaslouženou výhrou domácího Hamburku v poměru 2:0!

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:1. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 12:8.

Utkání je u konce! Domácí ve druhé půli dokázali svou aktivitu přetavit v branky a po výhře 2:0 si připisují důležitou výhru proti favoritovi.

Do vedení dostal Hamburk v 58. minutě Nicolai Müller, který se uvolnil k ráně a levačkou zacílil přesně na zadní tyč. Stejný hráč v 75. minutě zdvojnásobil náskok domácích, když se prosadil po přihrávce Holtbyho přesnou ranou do pravé šibenice. Hamburk si tak připsal velmi cenné vítězství.

90+3

90+2
    Pekaríkův přetažený centr doběhl Haraguči, který se nakonec dostal k centru, ale ten pohodlně ukryl v náručí Adler.

90+1
    Lewis Holtby prošel poněkud snadno obranou hostů a dostal se ke střele, ale jeho pokus na zadní tyč dokázal Jarstein ukrýt pohodlně v rukavicích.

90
    Budou se nastavovat tři minuty!

90
    A další akci Berlína zastavuje praporek pomezního – ofsajd.

89
    Utkání se víceméně dohrává, u míče jsou nyní hosté, kteří se aktivně tlačí na polovinu soupeře, ovšem Hamburk hosty do šance nepouští.

88
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Nicolai Müller, kterého nahrazuje Nabil Bahoui.

87
    Utkání nyní hodně kouskují zbytečné fauly, u míče jsou i nadále domácí fotbalisté.

86
    Sprinterský souboj nyní předvedli Stark s Rudnevse, z nějž vyšel vítězně hostující obráně, jenž byl lotyšským obráncem poslán k zemi u levé lajny. Hosté budou rozehrávat.

85
    Nařízený přímý kop ale Berlínu vůbec nevyšel, domácí zahráli skvělý ofsajd systém a hned trio borců v tmavém bylo zachyceno v ofsajdu.