Rusko – Litva 3:0 (kon.) | Polsko – Finsko 5:0 (kon.) | Rakousko – Albánie 2:1 (kon.)
Maďarsko – Chorvatsko 1:1 (kon.) | Německo – Anglie 2:3 (kon.)
Německo
2:3 (1:0)
Anglie
Sobota 26.03.2016, 20:45 • Olympiastadion Berlín, Německo (kapacita: 77.116 diváků) • Reprezentační zápasy

80
    Deset minut před koncem řádné hrací doby opouští hřiště Mario Gómez. Střelce druhé německé branky střídá Mario Götze.

75
    Hned po Vardyho brance se domácí trenér odhodlal ke třetímu střídání. Löw ze hřiště stahuje Thomase Müllera a opačným směrem posílá Lukase Podolského.

71
    Hosté nakonec přichystali hned dvojité střídání. V 71. minutě přišel čas momentálně největší hvězdy Premier League, Jamieho Vardyho, který nahradil Welbecka. Druhá změna se pak týkala Adama Lallany a Rosse Barkleyho.

64
    Druhá změna v sestavě Německa. Odpracováno má pro dnešek Marco Reus, kterého vystřídal čerstvý André Schürrle.

46
    Německo vstupuje do druhé půle s jednou změnou v sestavě. Místo stopera Matse Hummelse přichází na trávník Jonathan Tah. Jedná se tak o výměnu post za post.

45+1
    Ještě před přestávkou tedy dochází ke střídání. Jack Butland je odnesen na nosítkách a do brány Anglie nastupuje Fraser Forster! Tohle je opravdu nepříjemné, protože zranění trápí i obvyklou anglickou jedničku Joea Harta.

Lukáš Podleśny

Branky: 43. Kroos (Özil), 57. Gómez (Khedira) – 61. Kane, 74. Vardy (Clyne), 90+1. Dier (Henderson)

Karty:   39. Can (GER), 80. Dier (GER)

Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 2:8. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 11:11.
    Německo: Neuer – Hector, Hummels (46. Tah), Rüdiger, Can – Khedira (C), Kroos – Müller (75. Podolski), Özil, Reus (64. Schürrle) – Gómez (80. Götze)
    Náhradníci: Leno, ter Stegen, Trapp – Mustafi Rudy, Schürlle, Podolski, Ginter, Götze, Kramer, Draxler, Bellarabi, Tah, Volland

Anglie: Butland (45+1. Forster) – Clyne, Cahill (C), Smalling, Rose – Alli, Henderson, Dier, Lallana (71. Barkley) – Kane, Welbeck (71. Vardy)
    Náhradníci: Forster, Heaton – Walker, Walcott, Stones, Jagielka, Milner, Drinkwater, Vardy, Barkley, Sturridge

Rozhodčí: Gianluca Rocchi – Lorenzo Manganelli, Filippo Meli (vš. ITA)