Philadelphia – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Colorado – Anaheim 3:5 (kon.) | Florida – Carolina 5:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 5:1 (kon.) | Columbus – Chicago 5:4 (po pr.) | Minnesota – Calgary 1:2 (kon.)
Montreal – Tampa 5:2 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 3:4 (po pr.) | St. Louis – Washington 1:5 (kon.)
Dallas – Nashville 3:2 (kon.) | Vancouver – Edmonton 4:3 (3:2 po s.n.) | Los Angeles – Winnipeg 3:4 (0:1 po s.n.)

Calgary právě vstřelilo branku!
    PATRICK SIELOFF skóruje během svého debutu v NHL a otáčí vývoj utkání během necelé minuty na stranu Calgary, které rázem vede v Xcel Energy Center 2:1!! Patrick Sieloff z pravého křídla pouze nahazoval puk bekhendem na bránu, jenže jeho následné nahození z úhlu zamířilo mezi betony Darcyho Kuempera do brány. Asistence: Mikael Backlund, Micheal Ferland.
    53:35 Brandon BOLLIG - 1:1

53:35
    BRANDON BOLLIG skóruje a necelých sedm minut před koncem vyrovnává na 1:1!! Brandon Bollig se dostal v levém kruhu pro vhazování k odraženému puku a z úhlu krásnou střelu vymetl bližší levý horní roh brány. Asistence: Drew Shore, Turner Elson.
    33:00 Zac DALPE - 1:0

33:00
    Minnesota právě vstřelila branku!
    ZAC DALPE konečně prolamuje bezbrankové skóre a posílá Wild do zaslouženého vedení 1:0!! Ryan Carter na pravém křídle krásně dojel nahozený puk, a přestože byl poslán k ledu, v sedě dokázal puk přisunout do jízdy Zacovi Dalpemu, který z otočky bekhendovou střelou zamířil mezi betony Niklase Backströma ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Ryan Carter, Christian Folin.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 33. Dalpe (Carter, Folin) – 54. Bollig (Shore, Elson), 55. Sieloff (Backlund, Ferland)

Minnesota Wild: Dubnyk (31. Kuemper) – Suter (A), Spurgeon, Scandella, Dumba, Brodin, Folin – Zucker, Koivu (C), Coyle – Niederreiter, Haula, Pominville (A) – Porter, Granlund, Jones – Carter, Dalpe, Fontaine. Hlavní trenér: John Torchetti.
    Calgary Flames: Backström (Hiller) – Giordano (C), Engelland, Brodie (A), Hamilton, Kylington, Sieloff – Shinkaruk, Monahan (A), Gaudreau – Colborne, Backlund, Shore – Ferland, Bennett, Jooris – Elson, Stajan, Jokipakka. Hlavní trenér: Bob Hartley.

Rozhodčí: Tim Peel, Ian Walsh – Trent Knorr, Ryan Galloway

Diváci: 19247