Plzeň – Příbram 5:2 (kon.) | Teplice – Brno 0:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 0:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
5:2 (1:1)
FK Příbram
Neděle 14.08.2016, 11:00 • Luční ulice, Plzeň • Juniorská liga • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Hezké nedělní dopoledne všem fotbalovým příznivcům. V Plzni se dnes na stadionu v Luční ulici odehraje souboj 4. kola Juniorské ligy mezi domácí Viktorií Plzeň a hosty z Příbrami. V pátek se oba kluby utkaly na nejvyšší úrovni v rámci ePojištění.cz ligy a Plzeň vyhrála 3:0.

Dnes nás však čeká úplně jiný souboj. Příbram i Plzeň mají v Juniorské lize za sebou dvě utkání, zatímco domácí Viktorie zatím čeká na první body, hosté dokázali jednou zvítězit.

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Hašek, Brožík, Graiciar, Debellis, Matějka, Havel, Suchan, Vukajlovič, Novák, Teršl.
    Náhradníci: Luhový -- Hejda, Kule, Skála.

1.FK Příbram: Boháč – Makoš, Břížďala, Ježdík, Šrain, Růžek, Laňka, Moravec, Kvída, Holý, Macek.
    Náhradníci: Kočí – Červeňák, Bělohlávek, Dacič, Polanský.

Rozhodčí: Ardeleánu – Kožár, Černý.

1

2
    Hosté se hned v úvodu dostali do zajímavé možnosti a budou moci zahrávat standardní situaci.

3
    Zajímavá střela ze zhruba 30 metrů skončila nakonec na boční síťce Sváčkovy branky.

4
    Na opačné straně první domácí útok končí rohovým kopem.

6
    Příbramský útok končí dříve než pořádně začal, pomezní sudí mává ofsajd.

8
    Příbram je na začátku utkání aktivní, ale přechod do útoku se nedaří.

9
    Viktoria zatím směrem do útoku nezahrozila prakticky vůbec.

11
    Domácí se kombinací dostali před Boháče, ale k zakončení nedošlo.

13
    Hostům se podařilo dostat do vápna, jenže Břížďala nedokázal zamířit přesně.

14
    Žlutou kartu dostává Denis Laňka (1.FK Příbram).
    Dobrá šance domácích

15
    Plzeň zvyšuje svojí aktivitu a snaží se ohrozit Boháčovu branku.

16
    Dobrý centr do pokutového území, který si málem Kvída srazil do vlastní branky.

18
    Z rohového kopu Plzeň nic nevytěžila, ale míč zůstává na kopačkách plzeňské juniorky.

20
    Po souboji na hranici vápna zůstal ležet Graiciar a musí být ošetřován.

22
    Po krátké pauze znovu pokračujeme.

23
    Vukaljovičovu rozehrávku nezachytil nikdo ze spoluhráčů, útok se tak znovu obrací.

25
    Sledujeme zatím vyrovnané utkání, ve kterém se hraje nahoru dolů, ale šance nepřichází.

26
    Už pátý ofsajd, který zastavuje útočnou možnost hostů z Příbrami.

29
    Rohový kop pro Plzeň.

30
    Do vzduchu se dostali hned tři domácí hráči, ale zakončení nevyšlo ani jednomu z nich. Boháč může v klidu rozehrát.

32
    Denis Laňka dobře prošel domácí obranou až do pozice pro zakončení, ale nezakončil.

35
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Tohle byla parádní trefa, kterou předvedl MARTIN DEBELLIS. Domácí obránce napřáhl z pětadvaceti metrů a svojí ránu přesně umístil do šibenice!
    35. Martin DEBELLIS - 1:0

36
    Hosté se snaží o rychlou odpověď, to se však nepovedlo kvůli ofsajdu.

38
    Příbram má další možnost na ohrožení branky, po rohovém kopu.

39
    Sváček míč nedokázal po rohovém kopu udržet v náručí.

40
    Byla nařízena penalta pro Příbram za faul gólmana Plzně Sváčka.
    40. Za tento faul byla odpískána penalta

40
    Příbram právě vstřelila branku!
    Příbram srovnává z pokutového kopu. Kapitán PETR JEŽDÍK nezaváhal a překonává Sváčka.
    40. Petr JEŽDÍK - 1:1

42
    Po vyrovnávací trefě tempo trochu opadlo, Plzeň se snaží zaútočit.

44
    První poločas spěje do svého závěru, už se toho zřejmě moc nestane.

45

První poločas dnešního střetnutí je minulostí. Domácí bli v prvním poločase aktivnější a ujali se po výstavní trefě Debellise vedení, jenže to vydrželo pouze pět minut, než srovnal kapitán Příbrami Ježdík.

46

46
    Ani jeden z týmů do druhé půle nestřídá.

47
    Šrain šel ostře do souboje s Teršlem a dopustil se nedovoleného zákroku.

48
    Matějka vybojoval pro Viktorii rohový kop, jenže z něj ohrožení nepřišlo.

53
    Poločasový proslov trenéra hostů asi padl na úrodnou půdu a JAKUB MORAVEC posílá Příbram do vedení.
    53. Jakub MORAVEC - 1:2

53
    LUKÁŠ MATĚJKA odpovídá na příbramský zásah, když přesně zakončil na přední tyči.
    53. Lukáš MATĚJKA - 2:2

56
    Viktoria se znovu dere do útoku, zatím však bez úspěchu.

58
    Šrain napřáhl zpoza vápna, jeho ránu zablokoval jeden z obránců.

60
    Na druhé straně Boháč neudržel míč, ale z rohového kopu domácí nijak branku neohrozili.
    Skvělá šance hostů

61
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Dominik Hašek, přichází Marek Hejda.

63
    Příbramský odchovanec v barvách Plzně JAN SUCHAN parádně posílá Viktorii do vedení. Centr z pravé strany přesně do středu pokutového území a Suchanova hlavička skončila v šibenici.
    63. Jan SUCHAN - 3:2

65
    Viktoria má znovu míč pod svoji kontrolou.

65
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Tomáš Břížďala, přichází Ivo Polanský.

67
    LUKÁŠ MATĚJKA posílá Plzeň už do dvoubrankového vedení, když prošel obranu, obešel brankáře Boháče a uklidil míč do branky.
    67. Lukáš MATĚJKA - 4:2

70
    Další průnik před šestnáctku se Viktorii příliš nepovedl.

71
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Jan Šrain, přichází Patrik Červeňák

75
    Hattrick je na světě! Centr z pravé strany našel přesně hlavu LUKÁŠE MATĚJKY, který poslal míč přesně k tyči!
    75. Lukáš MATĚJKA - 5:2

75
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Martin Graiciar, přichází Tomáš Skála.

80
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Milan Macek, přichází Štefan Dacič.

81
    Další velká možnost pro domácí, Lukáš Matějka však nedostal míč ideálně na střelu a čtvrtý zásah tedy nepřidal.

84
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Denis Brožík, přichází Václav Kule.

85
    Utkání už se prakticky jen dohrává, domácí jsou většinu času u míče.

88
    Hejda dobře prošel až před branku a servíroval míč na zadní tyč, kde však nikdo ze spoluhráč nebyl.

90
    Poslední minuta normální hrací doby začíná, Plzeň v klidu kontroluje zápas a kráčí za první výhrou v letošním ročníku.

90

Plzeň si připisuje první letošní výhru v rámci Juniorské ligy, když domácí Viktoria zdolala Příbram zejména zásluhou hattricku Lukáše Matějky 5:2. Příbram měla dobrý nástup do druhé půle, jenže ten netrval příliš dlouho.

Z Plzně je to pro dnešní den všechno. Děkujeme vám za pozornost a u Juniorské ligy opět někdy na shledanou. (12:49:55)

Jakub Vais

Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

Branky: 35. Debellis, 53. Matějka, 63. Suchan, 67. Matějka, 75. Matějka – 40. Ježdík (pen.), 53. Moravec

Karty:   14. Laňka (PRI)

Rozhodčí: Ardeleánu – Kožár, Černý