Slovácko – Bohemians 1905 | 2:0 (kon.) | | | Hradec Králové – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | Karviná – Dukla Praha | 2:1 (kon.) |
Plzeň – Zlín | 0:2 (kon.) |
Honduras – Nigérie | 2:3 (kon.) | | | Brazílie – Německo | 1:1 (5:4 po pen.) |
Švédsko – Německo | 1:2 (kon.) |
Třinec – Žižkov | 4:4 (kon.) | | | Sokolov – Prostějov | 1:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vlašim | 1:0 (kon.) |
Stoke – Manchester City | 1:4 (kon.) | | | Swansea – Hull City | 0:2 (kon.) | | | Tottenham – Crystal Palace | 1:0 (kon.) |
Watford – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | West Brom – Everton | 1:2 (kon.) | | | Burnley – Liverpool | 2:0 (kon.) |
Leicester – Arsenal | 0:0 (kon.) |
La Coruňa – Eibar | 2:1 (kon.) | | | Barcelona – Betis | 6:2 (kon.) | | | Granada – Villarreal | 1:1 (kon.) |
Sevilla – Espanyol | 6:4 (kon.) |
AS Řím – Udinese | 4:0 (kon.) | | | Juventus – Fiorentina | 2:1 (kon.) |
Nantes – Monaco | 0:1 (kon.) | | | Lille – Dijon | 1:0 (kon.) | | | Lorient – Bastia | 0:3 (kon.) |
Toulouse – Bordeaux | 4:1 (kon.) | | | Angers – Nice | 0:1 (kon.) | | | Rennes – Nancy | 2:0 (kon.) |
Prešov – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Žilina | 1:0 (kon.) | | | Senica – Podbrezová | 0:1 (kon.) |
Michalovce – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) | | | Myjava – Trnava | 1:1 (kon.) |
Písek – Benešov | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Litoměřicko – Loko Praha | 1:4 (kon.) | | | Chrudim – Zápy | 1:3 (kon.) |
Králův Dvůr – Štěchovice | 2:1 (kon.) | | | Hořovicko – Táborsko akademie | 2:0 (kon.) | | | Tachov – Domažlice | 0:1 (kon.) |
Olomouc B – HFK Olomouc | 7:0 (kon.) | | | Líšeň – Třebíč | 0:3 (kon.) | | | Blansko – Uničov | 0:1 (kon.) |
Hlučín – Mohelnice | 0:0 (kon.) | | | Hulín – Petřkovice | 0:1 (kon.) | | | Vyškov – Zlín B | 2:0 (kon.) |
Karviná – Plzeň | 0:1 (kon.) | | | Brno – Olomouc | 2:7 (kon.) | | | Slovácko – Jihlava | 1:1 (4:3 po pen.) |
Hradec Králové – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Teplice – Zlín | 2:3 (kon.) |
MFK Zvolen – Spiš. N. Ves | 4:1 (kon.) | | | Bardejov – R. Sobota | 2:0 (kon.) | | | Šamorín – Sereď | 4:1 (kon.) |
Svätý Jur – Nové Mesto n/V | 0:0 (kon.) | | | Poprad – Haniska | 4:1 (kon.) |
Kerkrade – Arnhem | 0:1 (kon.) | | | Ajax – Willem II | 1:2 (kon.) | | | Zwolle – Eindhoven | 0:4 (kon.) |
Nijmegen – Heerenveen | 2:1 (kon.) |
Kortrijk – Club Bruggy | 2:1 (kon.) | | | Mouscron – Sint-Truiden | 2:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Mechelen | 2:2 (kon.) |
Waregem – Oostende | 1:1 (kon.) |
Marítimo – Guimarães | 0:2 (kon.) | | | Chaves – Tondela | 1:1 (kon.) | | | FC Ferreira – Sporting | 0:1 (kon.) |
Porto – Estoril | 1:0 (kon.) |
Salzburg – Mattersburg | 3:1 (kon.) | | | Admira – Ried | 1:0 (kon.) | | | St. Pölten – Sturm Graz | 1:3 (kon.) |
Ufa – Groznyj | 1:3 (kon.) | | | Zenit – CSKA Moskva | 1:1 (kon.) | | | Rostov – Tomsk | 3:0 (kon.) |
Cracovia – Chorzów | 1:1 (kon.) | | | Piast Gliwice – Pogoň | 0:2 (kon.) | | | Legia – Arka | 1:3 (kon.) |
konec
1.FC Slovácko
2:0
(0:0)
Bohemians Praha 1905
Tomáš Kučera
Branky:
67. Kerbr (Civič), 90. Diviš
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:4.
Rozhodčí: P. Julínek – M. Myška, S. Pochylý
Diváci: 3539
Karty: 59. Reinberk (SLO), 69. Košút (SLO) – 62. Jirásek (BOH)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 1:4. Rohy: 3:4.
1.FC Slovácko:
Heča – Šimko (66. Chvátal), Košút, T. Rada, Reinberk – Daníček, Šumulikoski (C) – Diviš, Ťok (46. Havlík), Civič – Kerbr (89. Zajíc).
Náhradníci: Daněk – Zajíc, Břečka, Koné, Havlík, Biolek, Chvátal.
Trenér:
Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Krch (C), Šmíd, Jindřišek (79. Mikuš) – Jeslínek (46. Kuchta), Jirásek, Hubínek, M. Hašek, Čížek – Luts.
Náhradníci: Fryšták – Švec, Křapka, Bartek, Mikuš, Kuchta, Gajič.
Trenér:
Náhradníci: Daněk – Zajíc, Břečka, Koné, Havlík, Biolek, Chvátal.
Trenér:
Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Krch (C), Šmíd, Jindřišek (79. Mikuš) – Jeslínek (46. Kuchta), Jirásek, Hubínek, M. Hašek, Čížek – Luts.
Náhradníci: Fryšták – Švec, Křapka, Bartek, Mikuš, Kuchta, Gajič.
Trenér:
Rozhodčí: P. Julínek – M. Myška, S. Pochylý
Diváci: 3539
A je rozhodnuto! Další chyba v zadní řadách Bohemians. Dostál vhodil aut na Jiráska, který špatně zpracoval balon, nový muž na hrací ploše Zajíc mu míč vypichl a šel sám na Budinského, kterého chtěl mladíček v domácím dresu přehodit, gólman Klokanů míč vyrazil k JAROSLAVU DIVIŠOVI, který prudkou ranou pojistil domácí vedení.
Bohemka si nepohlídala autové vhazování Eldara Civiče, který míč ihned vhodil do hry na MILANA KERBRA, který přehodil vybíhajícího brankáře Budinského a zajišťuje pro domácí tým důležitý jednobrankový náskok.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
1.FC Slovácko: Heča – Šimko, Košút, T. Rada, Reinberk – Daníček, Šumulikoski (C) – Diviš, Ťok, Civič – Kerbr.
Náhradníci: Daněk – Zajíc, Břečka, Koné, Havlík, Biolek, Chvátal.
Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Krch (C), Šmíd, Jindřišek – Jeslínek, Jirásek, Hubínek, M. Hašek, Čížek – Luts.
Náhradníci: Fryšták – Švec, Křapka, Bartek, Mikuš, Kuchta, Gajič.
Rozhodčí: P. Julínek – M. Myška, S. Pochylý.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Stanislav Levý, trenér 1. FC Slovácko
„Na úvod ligy jsme měli těžké soupeře, po dvou remízách už potřebujeme v domácím prostředí naplno bodovat,“
Miroslav Koubek, trenér Bohemians Praha 1905
„Slovácko je velmi potentní mužstvo do ofenzivy. Dvě branky dali Spartě, dvě Dukle a dvě Jablonci. Největší nebezpečí je tedy v ofenzivní síle.“
1.FC Slovácko: Heča – Reinberk, Rada, Košút, Šimko – Šumulikoski – Diviš, Ťok, Daníček, Civič – Kerbr.
Bohemians Praha 1905: Budinský – Dostál, Krch, Šmíd, Havel – Švec – Hašek, Hubínek, Jirásek, Jeslínek – Kuchta.
Kloukani jsou na tom v tabulce ePojisteni.cz ligy hůře, zatím získali jeden bod za překvapivou remízu v Plzni a jejich umístění je tedy na předposledním místě. Bohemians nevyšly oba dva domácí zápasy. V prvním kole prohráii se staronovým účastníkem ligy Kradcem Králové 0:3 a v minulém kole si body z Dolíčku v malém derby odvezla Sparta po výsledku 0:2.
Domácí mužstvo se nachází po třech odehraných kolech na dvanácté pozici s dvěma získanými body. V minulém kole Slovácko hrálo v Jablonci 2:2, když zkraje zápasu po hlavičce Wágnera sice prohrávalo 0:1, ale dvěma brankami dokázalo nepříznivý stav otočit, jenže tento stav do konce zápasu nevydržel. V 83. minutě vyrovnal mladík Mihálik a hrdinou pro Jablonec se mohl stát Wágner, ale ten v 90. minutě neproměnil pokutový kop.