2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 08.09.2016, 18:00 • ŠKO-ENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 3. kolo

To je pro dnešek z Mladé Boleslavi vše, díky za pozornost. Přeji příjemný zbytek večera a těším se zase někdy u textových přenosů, na počtenou! (20:32:48)

I ve třetí části se lépe vedlo Dynamu, které přidalo dvě branky a v konečném součtu tak domácí juniory poráží 4:2. V 51. minutě zvýraznil náskok Dynama Jakub Martinec a ač Matěj Krejčík 37 sekund před koncem snížil na 2:3, poslední slovo měli Pardubičtí. Opět u toho byl Jakub Martinec, který se v čase 59:47 zmocnil puku ve vlastní třetině a přes celé kluziště jej poslal k tyči.

59:47
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    JAKUB MARTINEC dokázal sebrat domácím puk a přes celé kluziště namířil přesně k pravé tyči prázdné domácí brány.

59:23
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácí se přeci jen dostávají na dostřel. František Uřídil našel MATĚJE KREJČÍKA, jenž dostal kotouč za Jánského záda. Asistence: Uřídil, Tóth.

58:54
    Mašek to jako správný kapitán vzal na sebe, ale jeho výjezd zleva našel jen připraveného Jánského.

58:12
    Dušek zasprintoval za pukem a díky pravidlu o hybridním icingu se hra přerušovat nebude.

57:37
    Dominik Groh se vrací mezi tyče, vhazuje se ve středním pásmu.

57:00
    Uřídilova bomba z modré lajny přinesla před Jánského pořádný závar, šance z toho ale nakonec nebyla, obrana Pardubic vše vyřešila.

56:50
    Domácí pokračují v šesti lidech, Groh zůstal na lavičce.

56:50
    Oddechový čas pro domácí.

56:35
    Puk je v rohu a okolo něj zuří tvrdá hokejová bitva. Domácí se stále tlačí do brány Pardubic.

54:55
    Krejčík se pokusil střelou zpoza beka zaskočit Jánského, jeho projektil se ale mezi tyče nevešel.

53:46

53:32
    Martin Kaut napřáhl z modré čáry, ale svoji tvrdou bombu namířil těsně vedle.

53:18
    Lukáš Zukal se pokusil zaskočit Groha, zprava ale nedokázal zvednout puk nad rameno domácího brankáře.

52:46
    První minuta přesilovky Pardubic nepřinesla žádnou výraznou šanci, Boleslavští zatím dobře brání.

51:46
    František Uřídil (MBL) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.

Michal Konvalina

Branky a nahrávky: 24. Mlčoch (Krejčík, Peterka), 60. Krejčík (Uřídil, Tóth) – 18. Zukal, 35. Hoskovec (Dušek, Voženílek), 51. Martinec (Rohlík, Kaut), 60. Martinec

BK Mladá Boleslav: Groh (Krofta) – Linhart, Mattis, Mašek (C), Uřídil, Chujac, Marček, Mlčoch – Prokop, Tóth, Kuncek, Peterka, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík, Veselý, Bednařík, Jindra
    HC Dynamo Pardubice: Jánský (Kulich) – Rudy, Trejbal, Faltys, Kučera, Šklíba, Zukal – Roubal, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík (C), Petrus, Kubišta, Syrovec, Kaut, Štefka, Bureš

Rozhodčí: Horák, Krob – R. Špringl, Kettner