Magnitogorsk – Riga 2:1 (kon.) | Ufa – Jokerit 2:3 (kon.) | Toljatti – Jaroslavl 2:3 (0:1 po s.n.)
N.Novgorod – Chabarovsk 0:1 (po pr.) | Kazaň – Dynamo Moskva 4:1 (kon.) | Nižněkamsk – Viťaz 2:1 (1:0 po s.n.)
Spartak Moskva – Vladivostok 1:2 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 08.09.2016, 18:00 • Nagorny Arena • KHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (20:29:00)

Oslabení: 0 – 0

Je dobojováno. Nakonec o výhře rozhodli hosté v prodloužení, když se přesně trefil Teemu Ramstedt a hosté si díky tomu odvážejí dva body. Torpedo se tedy musí spokojit alespoň s bodem jedním.

63:52 Teemu RAMSTEDT - 0:1

63:52
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Tak nakonec se jako první trefují hosté z Chabarovsku a rozhodují toto utkání. Přesně mezi tři tyče poslal svou střelu TEEMU RAMSTEDT, který si sjel na hranici levého kruhu a odtud propálil vše, co mu stálo v cestě. Dává tak svému celku jistotu jednoho bodu navíc. Asistence: Dmitrij Kosmačjov, Nikita Kamalov.

63:12
    Maxim Osipov a jeho rána od modré čáry pouze nechala zadunět betony Metsoly, který poté raději přerušuje hru. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

62:10
    Danill Romancev střílel bez přípravy na Proskurjakova, ten si připravil svou lapačku a neinkasoval.

61:36
    Přes hradbu hostujících těl pálil nad kruhy Sam Lofquist, kotouč se ještě otřel o hůl Alexandra Frolova, ale Metsola byl pozorný a následně ukryl zachycený kotouč pod svojí lapačkou.

60:54
    Ani hosté nebyli přesní, střela Matveje Zasedy skončila na ochranné síti.

60:37
    Hosté ztratili kotouč v obranném pásmu a toho využili domácí hokejisté k rychlému brejku. Ale bez úspěchu. Metsola svůj tým podržel.

60:01

Je to tak. Je konec základní hrací doby a zápas tak došel do prodloužení, které začne za malý okamžik. Hrát se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách pět minut. Pokud s nerozhodne ani v prodloužení, dojde na samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:29
    Tak to ještě zkusí i domácí, kteří mají na skórování posledních devětadvacet minut. Uvidíme, zda se jim to podaří, nebo jestli zápas skutečně skončí bez branek.

59:04
    Už to opravdu vypadá, že tento zápas základní hrací doba nerozuzlí. Hraje se převážně ve středním pásmu a čas velmi rychle plyne. U kotouče jsou hosté a ještě to před brankou Novgorodu zkusí.