Olomouc – Vítkovice 2:3 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:1 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 8:7 (po pr.)
Třinec – Jihlava 5:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 3:6 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 6:1 (kon.)
Sparta – Mountfield HK 4:3 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 6:3 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (1:1, 2:0, 2:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 10.09.2016, 15:00 • MINI WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

59:32
    Na ledě došlo k potyčce mezi Plitkem a Váňou, úspěšnější byl nakonec jihlavský obránce. Oba kohouti vyfasovali menší tresty za hrubost, Váňa navíc dostává dvě minuty za vysokou hůl.

56:15
    Hrachovský se ve středním pásmu provinil podražením a čekají jej tak dvě minuty na trestné lavici.

46:54
    V pěti proti čtyřem si zahraje také Dukla po faulu Kaluse, jenž si vykoledoval menší trest za napadení.

44:49
    Podražením se v obranném pásmu provinil Hrabaň a vyfasoval tak menší trest.

39:49
    Flok oslabuje svůj tým a míří si odpykat menší trest za sekání.

32:29
    A hru ve čtyřech si pro změnu vyzkouší Jihlava. Váňa zasáhl vysokou holí jednoho z domácích hráčů a čekají jej tak dvě minuty na trestné lavici. Následně došlo na ledové ploše ještě k menší potyčce, to už se ale obejde bez vyloučení.

30:08
    Stuchlík oslabuje svůj tým a po faulu kolenem jej čekají dvě minuty na trestné lavici.

21:02
    Jihlava jde znovu do tří, tentokrát na šestnáct sekund. Na trestnou lavici musí Heinrich za vysokou hůl.

19:19
    Brož chtěl pomoct svému týmu a vyhodit puk z obranného pásma, to se ale gólmanovi Dukly příliš nepovedlo. Puk končí v ochranné síti a Jihlava tak půjde do tří. Trest odpyká Kristian.

18:19
    Navíc půjde Dukla do čtyř, jelikož se sekáním provinil Rezek.

08:17
    A další trest, tentokrát na straně Jihlavy. Ondráček se provinil sekáním a dvě minuty si tak odpočine na lavici hanby.

05:31
    Teď se ovšem budou muset domácí bránit, jelikož je za zdržování hry vyloučen třinecký gólman. Jeho trest odpyká Irgl.

03:59
    Bude se poprvé vylučovat. Na trestnou lavici míří Rezek, jenž vyfasoval dvě minuty za napadení.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 6. Haman (Kvasnica, Hladonik), 23. Kaukič (Kalus, Lacka), 33. Hrehorčák (G. Radzienciak), 47. Radzienciak (Lacka), 51. Irgl (Radzienciak, Kvasnica) – 16. Čermák (Hrabaň), 48. Kristian (Heinrich, Pospíchal)

HC Oceláři Třinec: Ovčaří (Loubal) – Hrachovský, Janiczek, G. Radzienciak, J. Adámek, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Plitko, Mach, Flok, Hrehorčák, Kofroň, Kvasnica, Irgl, Hladonik, Lacka, Kalus
    HC Dukla Jihlava: Brož (Juda) – Pospíchal, Srnský, Váňa, Huňáček, Kadlec, Hrabaň, Krtek – Michálek, Ondráček, Heinrich, Mejzlík, Kristian, Berka, Geier, Čermák, Kraučuk, Rezek, Oščádal

Rozhodčí: Kubičík – Poruba, Hanzlík