Barys – Petrohrad 3:5 (kon.) | Jekatěrinburg – CSKA Moskva 2:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Čerepovec 2:1 (1:0 po s.n.)
Jaroslavl – N.Novgorod 1:2 (po pr.)
Barys Nur-Sultan
3:5 (3:2, 0:0, 0:3)
SKA Petrohrad
Pátek 16.09.2016, 15:30 • Kazachstan Arena • KHL

58:29
    Chudjakov (AST) je navíc vyloučen na dvě minuty za sekání a šance domácích na body se limitně blíží nule.

53:26
    Vylučovat se bude tentorát na druhé straně. Za držení protihráče je potrestán Chudjakov (AST).

50:19
    Hosté nyní špatně vystřídali a Kovalčuk bude muset odsedět trest. Petrohrad je potrestán trestem pro hráčskou lavici za příliš mnoho hráčů na ledě.

45:31
    Další oslabení pro domácí. Na dvě minuty si půjde sednou Belgipajev.

31:32
    Petrohrad si zahraje alespoň přesilovku. Za hákování je totiž vykázán na dvě minuty Lobanov (AST).

06:14
    Moc dlouho se bez vyloučení nehrálo. Čudinov (PET) dostává osobní trest za nesportovní chování.

03:44
    Další trest na sebe nenechal dlouho čekat. Prochorkin (PET) zahrál Vysokou holí a dostává dvě minuty.

03:10
    Přesilovku si zahrají i hosté. Za faul kolenem půjde pykat Semjonov.

00:14
    Vojnov hned zkraje zápasu oslabuje Petrohrad. Z obranného pásma vyhodil kotouč do hlediště a dostává dvě minuty.

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 2. R. Starčenko (Rymarev), 5. Dallman (Bochenski), 9. Barker (Bochenski) – 4. Vojnov (Kovalčuk), 14. Koskiranta (Moses), 46. S. Plotnikov (Vojnov, N. Gusev), 47. Barabanov (Moses, N. Gusev), 58. N. Gusev

Barys Nur-Sultan: Kolesnik (H. Karlsson) – Dallman, M. Semjonov, Trjasunov, Barker, Lobanov, Lipin, Ibrajbekov – Dawes, Bochenski, St. Pierre – Grenc, R. Starčenko, Rymarev – Chudjakov, Paňukov, Belgibajev – Šin, Kučin, Puškarjov – N. Ivanov.
    SKA Petrohrad: Šesťorkin (Ivannikov) – Vojnov, Zubarev, Čudinov, A. Bělov, J. Jakovlev, Rukavišnikov, Rykov – Kovalčuk, S. Plotnikov, Tichonov – Prochorkin, Širokov, N. Gusev – Koskiranta, Moses, Barabanov – Točickij, Kablukov, Ketov.

Rozhodčí: Naumov, Ščenjov – Palej, Ponamarenko