Technika Brno – Šumperk 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Opava 4:3 (po pr.)
Nový Jičín – Kopřivnice 7:1 (kon.) | Kolín – Tábor 7:0 (kon.)
SC Marimex Kolín
7:0 (1:0, 2:0, 4:0)
HC Tábor
Středa 21.09.2016, 18:07 • Zimní stadion města Kolína • 2. liga skupina Střed (ČR) • 2. kolo

Dnes jsme sledovali dvě třetiny opatrný hokej, ve třetí třetině však domácí svého soupeře ale jasně přehráli. V domácí brance byl Martin Sejpal dnes vynikající a nedovolil Táboru ani jeden gól. (20:25:31)

59:29
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Matušík – 2 min., sekání).

58:40
    Kozlové právě vstřelili branku!

Další pohledná akce Kolína končí 7 gólem v brance Tábora. Václav Jankovský zavezl puk do pásma a posunul jej pod sebe na Petra Morkese. Ten viděl nalevo najíždějícího Marka VOŽENÍLKA, který měl před již prázdnou branku s přehledem ji trefil.

Asistence: Petr Morkes, Václa Jankovský.
    Stav utkání: 7:0

58:19
    Severova zablokovaná střela se dostala k Blažkovi. Sejpal je však dnes všude.

57:28
    Sejpal předvedl další povedený zákrok proti střele Matušíka.

57:12

56:57
    Tesař dostal nabito Matušíka, Sejpal byl ale připraven.

56:34
    Morkes situaci 1 na 1 řešil střelou, tu obránce Tábora srazil nad branku do ochranné sítě.

55:12
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Zajíc – 2 min., krosček).

Dnešní utkání sleduje 688 diváků.

53:31

53:23
    Voženílek od pravého mantinelu nabil Jankovskému na střelu, Novák byl pozorný a jeho střelu schoval do své výstroje.

52:48

51:38
    Po vyhraném vhazování střílel Kanov. Sejpal byl opět připraven a jeho střelu kryje.

51:31
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Panna – 2 min., držení protihráče).

51:30

50:48
    Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor (Kellner – 2 min., vysoká hůl).

49:30
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Hanzl – 2 min., podražení).

Denis Hermann

Branky a nahrávky: 5. Kadlec (Malý), 26. Hanzl (Zajíc), 38. Zumr (Morkes), 43. Barták (Panna), 45. Hanzl (Zajíc, Semirád), 48. Jankovský (Zumr, Morkes), 59. Voženílek (Morkes, Jankovský)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Koutský)- Hanzl, Zajíc, Voženílek, Skokan, Barták, Horyna- Malý (C), Kadlec (A), Semirád- Morkes(A), Zumr, Jankovský- Pipek, Krajňák, Panna- Jelínek, Černý
    HC Tábor: Klestil (Novák)- Havran, Hlaveš, Tesař, Kanov (A), Heršálek, Dvořák, Liška- Kellner (A), Kýhos, Vaniš- Březina, Matušík (C), Seidl- Blažek, Krätzer, Severa- Pechánek, Zayml

Rozhodčí: Josef Barek, Michal Huryta, Michal Laczko