Tomsk – Ural 1:1 (kon.) | Samara – Machačkala 2:1 (kon.) | Lok. Moskva – Arsenal Tula 1:1 (kon.)
Groznyj – Orenburg 2:1 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
1:1 (0:1)
PFK Arsenal Tula
Sobota 01.10.2016, 16:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

FK Lokomotiv Moskva: Abajev – Pejčinović, Ćorluka, Michalik, Vitalij Denisov – Fernandes, Barinov – Samedov – Alexej Mirančuk, Henty, Portňagin.

FC Arsenal Tula: Levašov – Vergara, Gorbaťuk, Tesák – Brown Forbes, Frimpong, Stěklov, Vlasov, Beljajev – Burmistrov, Berchamov..

1

3
    Domácí celek začal aktivně a hned od úvodního hvizdu se tlačí dopředu.

5
    Obraz hry je stále stejný. Domácí drží míč a snaží se něco vymyslet, ale zatím se Arsenal dobře brání.

8
    Po rychlé akci se jeden z domácích hráčů dostal do zakončení, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Michail Levašov.

11
    Nyní už měl Michail Levašov práci, ale s tímto pokusem si poradil a stav utkání se tedy nemění.

14
    Hostující celek se stále hlavně brání a směrem dopředu toho ještě moc nevymyslel.

17
    Stále čekáme na první vážnější šanci. Domácí jsou sice o poznání aktivnější, ale do větší šance se zatím nedostali.

20
    Rohový kop pro Lokomotiv.

21
    Ze svého prvního rohu ale domácí borci nic nevytěžili a po dvaceti minutách tak hrají s Arsenalem Tula stále bez branek.

25
    Po kombinaci se do zakončení dostal Alexandr Samedov, ale jeho rána přesná nebyla a Michail Levašov byl tedy opět bez práce.

28
    Rohový kop pro domácí Lokomotiv.

29
    Jenže ani z druhého rohu nic nebylo.

32
    Je za námi úvodních třicet minutek. Domácí jsou jasně lepší, hlavně tedy směrem dopředu, ale Tula zatím dobře brání.

35
    Ani tentokrát to domácím nevyšlo. Hosté získali míč a hned šli dopředu, ale jejich akce k ničemu nevedla.

37
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Igor Portňagin, přichází Vladislav Ignatěv.

38

38
    A další rohový kop pro moskevský celek.

39
    Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.

41
    Hosté to vyzkoušeli dlouhým nákopem, ale ten přesný nebyl a na tahu jsou tedy opět domácí.

44
    Arsenal Tula právě vstřelil branku!
    Ale pozor, protože do vedení jde hostující celek! Domácí byli lepší, stále se tlačili dopředu, ale po kombinaci se do zakončení dostal FELICIO BROWN FORBES, který nezaváhal a překonal Abajeva.
    44. Felicio Brown Forbes - 0:1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

45+1

První poločas je za námi. Domácí Lokomotiv byl jasně lepší, stále se tlačil dopředu, ale v zakončení se trápil a hosté toho dokonale využili, protože v závěru poločasu se trefil Felicio Brown Forbes a poslal Arsenal do vedení 1:0. Druhý poločas tak bude hodně zajímavý.

Druhý poločas začne přibližně v 17:00.

46

46
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Emmanuel Frimpong, přichází Vladislav Ryžkov.

49
    Domácí Pejčinović předvedl na pravém křídle povedenou akci, když se uvolnil ze souboje s Tesákem a nebezpečně vystřelil. Levašov však zasáhl!

50
    Na druhé straně Arsenal zahrozil centrem Vergary, avšak po tom se bude zahrávat "pouze" rohový kop!

51
    Následného rohového kopu se zhostil Stěklov, jehož centr však pro domácí obranu příliš nebezpečný nebyl.

52
    Arsenal postupoval do dalšího zajímavého protiútoku, který táhl středem hřiště Berchamov. Hostující celek se však do zakončení nedostal.

54
    Lokomotiv nečekaně prohrává a očekávalo se, že do druhého poločasu vstoupí domácí celek daleko aktivněji. Zatím tomu však tak není...

56
    Po pravé straně prošel Ćorluka, který následně prostrčil míč pro Pejčinoviće, jehož centr však odvrátil na roh jeden z obránců Arsenalu!

57
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Vladislav Ignatěv, přichází Petar Škuletić.

58
    Lokomotiv se dostal k rozehrávce svého rohového kopu, čehož se ujal Barinov. Jeho centr směřoval na zadní tyč, avšak obrana Arsenalu si dokázala poradit.

59
    V posledních čtyřech minutách se Lokomotiv dostává do tlaku a výrazně vylepšil svou hru po stranách. Uvidíme, zdali to přinese vyrovnávací branku!

61
    Domácí Henty prošel po levé straně do pokutového území a pokoušel se před brankou soupeře najít nějakého ze svých spoluhráčů. Obrana Arsenalu však dostala míč do zámezí na roh!

65
    Domácí tým se již nyní radoval ze vstřelení vyrovnávací branky, které dosáhl Škuletić, avšak pomezní rozhodčí signalizoval ofsajd, a tak Arsenal zůstává i nadále ve vedení!

67
    Lokomotiv však i nadále pokračuje v aktivním výkonu! Moskevský tým svého soupeře zatím ve druhém poločase k ničemu nepustil, avšak sám si však příliš možností také nevytvořil.

67
    Žlutou kartu dostává Dmitrij Barinov (FK Lokomotiv Moskva).

68
    Arsenal se po delší době dostal do kombinace na útočné polovině. Do středu hřiště dostal přihrávku Vlasov, avšak toho hned po převzetí míče fauloval Samedov!

70
    Teď byl Lokomotiv velmi blíkzko vstřelení vyrovnávací branky! Po pravé straně postupoval Alexej Mirančuk, který vyslal přízemní střelu, avšak tu zastavila tyč!
    70. Střelu Mirančuka zastavila tyč

71
    Na druhé straně mířil Arsenal do protiútoku, který táhl středem hřiště Stěklov. Jeho následná střela byla rovněž povedená, avšak mířila mimo tři tyče.

72
    Žlutou kartu dostává Lukáš Tesák (FC Arsenal Tula).

74
    Domácí celek pokračuje v aktivním výkonu a momentálně kombinuje na útočné polovině, nicméně obrana Arsenalu zatím pracuje velmi dobře.

75
    Na pravé straně zahrál rukou Tesák, a tak bude mít Lokomotiv k dispozici standardní situaci.

76
    Následné standardní situace se zhostil Škuletić, avšak jeho centr v pokutovém území žádného z domácích hráčů nanašel!

79
    Lokomotiv se opět usadil na útočné polovině. Z pravé strany odcentroval obránce Pejčinović, na jehož centr si nabíhal Henty, nicméně ten v rozhodující chvilku podklouzl, a tak se do zakončení nedostal!

80
    Lokomotiv i nadále tlačí svého soupeře, avšak stále se nemůže dostat do nějaké šance, ze které by dokázal srovnat stav!

81
    Barinov dokázal na pravé straně najít obránce Pejčinoviće, avšak ten si nepohlídal ofsajdovou linii a hra je přerušena!

83
    Na pravou stranu nabíhal domácí Škuletić, který se pokoušel zachytit na hřišti přihrávku od Samedova. Střídající hráč však nakonec míč na hrací ploše nedostihl.

85
    Aktivní Samedov podnikl průnik na pravou stranu, kde však nedokázal přejít přes Tesáka, který celou situaci vyhodnotil skvěle a čistým způsobem svého soupeře zastavil!

86
    Moskevský celek měl v závěru zápasu k dispozici standardní situaci, které se ujal Manuel Fernandes. Jeho centr však obrana Arsenalu odvrátila!

87
    Za pokutovým územím však číhal Ćorluka, který se zmocnil odraženého míče, a tak Lokomotiv pokračuje v kombinaci na útočné polovině!

88
    Střídání v týmu FC Arsenal Tula: ze hřiště odchází Nikita Burmistrov, přichází Chyzyr Appajev.

89
    O další nebezpečný centr do pokutového území Arsenalu se postaral Samedov, nicméně žádný z domácích hráčů se k hlavičce nedostal. Míč má aktuálně brankář Levašov!

90
    Penalta pro Lokomotiv!

90+1
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    A moskevský celek v závěru dnešního zápasu srovnává na 1:1! K exekuci pokutového kopu se postavil SAMEDOV, který penaltu nekopl iděálně, avšak Levašov na míč nedosáhl!
    90+1. Alexandr SAMEDOV - 1:1

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

90+3
    Lokomotiv se ještě v samotném závěru zápasu pokouší o vstřelení rozhodující branky zápasu, nicméně Arsenal se výrazně zatáhl, aby již žádnou branku neinkasoval.