Písek – Hořovicko 2:0 (kon.) | Litoměřicko – Olympia Radotín 1:0 (kon.) | Chrudim – Táborsko akademie 3:3 (5:4 po pen.)
Tachov – Převýšov 4:2 (kon.) | Dobrovice – Vltavín 5:1 (kon.)
FC Písek
2:0 (2:0)
FK Hořovicko
Sobota 01.10.2016, 10:15Česká fotbalová liga • 8. kolo

Dnešní utkání je u konce a jako vítězný tým odchází celek Písku. Domácí na se výhře přiblížili již v osmé minutě, kdy Martin Held Proměnil penaltu. Klid domácím dodal Hlinka, který zvyšoval na 2:0. Toto skóre svítilo na ukazateli skóre i po 90 minutách, všechny body tak zůstávají v královském městě. To je pro tuto chvíli vše, přeji hezkou sobotu. (12:13:09)

90+1

90+1
    Z protiútoku mohl ještě skórovat Šlehofer, ale nezamířil mezi tyče. To však domácí nemusí vůbec mrzet, chvíli na to hlavní sudí ukončil druhý poločas.

90+1
    Nastavovat se bude jedna minuta.

89
    Rampa měl na kopačce gól, když zakončoval z bezprostřední blízkosti, ale radost mu na brankové čáře překazil domácí gólman Rondzik, který si výborným zákrokem vysloužil potlesk diváků.

87
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval Jan Bežó a od rozhodčího dostává navíc žlutou kartu.

86
    Napomenutí v podobě žluté karty dostává Luděk Kaufman.

85
    Rampovo útočné snažení zastavil sudí, který signalizoval postavení mimo hru.

82
    Ještě jedno střídání Písku. Ondřeje Sajtla nahradí Vojtěch Zeman.

81
    Ke střídání dochází také v týmu Hořovicka. Pro dnešek utkání skončilo pro Vojtěcha Zítku, kterého nahradí Ilja Zítka.

79
    Domácí opět střídají. Martina Helda na hřišti nahradí Jakub Held.

77
    Nadějně vypadající akce Hořovicka skončila u Zítka, kterému balón odskočil příliš daleko od kopačky.

75
    Změna na domácí straně. Z trávníku odešel Václav Milec, opačným směrem zamířil LUkáš Šlehofer.

73
    Nedůrazná hlavička Mojdla nemohla Rondzika zaskočit.

70
    Série střídání pokračuje. Filipa Řezáče na trávníku nahradí Miroslav Grobár.

68
    Další střídání Hořovicka. Pavla Aubrechta nahradí Jan Šubert.

67
    Rampa při útoku atakoval domácího brankáře, což hlavní sudí posoudil jako útočný faul.

64
    Další změna v sestavě hostů. Pro dnešek má odpracováno Timothy Pelikán, naopak do hry se zapojí Jan Mach.

61
    ... a na straně Hořovicka Martina Nademlejnského vystřídal Antonín Rampa.

61
    Střídání na obou stranách. Za Písek odešel Jakub Šindelář, kterého nahradí Václav Hrachovec.

60
    Hlasatel oznámil počet diváků – 230.

58
    Další centr směřující do pokutového území Hořovicka odvrátil jeden z hostujících hráčů.

56
    Edge centroval balón do pokutového území, ale dal míči příliš velkou razanci. Rozehrávat bude Herco.

53
    Domácí měli k dispozici ještě další rozehrání od rového praporku, ale ani z jednoho se jim nepodařilo vážnější ohrozit Hercovu bránu.

52
    Druhý poločas začal v opatrném tempu. Nyní však budou mít domácí výhodu rohového kopu.

48
    Pelikán byl v pokutovém území příliš důrazný a hlavní rozhodčí mu odpískal útočný faul.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:20.

45+1

45+1
    Hlavní sudí nastavil jen pár vteřin a ukončil první poločas.

45
    Martin Voráček dostává v závěru první půle žluté napomenutí.

43
    Blíží se závěr prvního poločasu. Písečtí hráči v poklidu drží dvoubrankové vedení a vše nasvědčuje tomu, že za stavu 2:0 půjdou hráči do kabin.

40
    Útok Písku nebyl přesný, hosté se dostali k balónu zdarma.

38
    Nepřesnosti v rozehrávce nyní předvedli hráči obou týmů.

36
    Rohový kop Hořovicka neznamenal pro domácí bránu žádné nebezpečí.

34
    Písečtí po druhé vstřelené brance působí klidnějším dojmem, hosté se do útoku dostávají těžko.
    30. HLINKA - 2:0

30
    Písek právě vstřelil branku!
    Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení. ŠTĚPÁN HLINKA z přímého kopu zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Míč ještě lehce tečoval jeden z hráčů Hořovicka a Herco se po balónu natahoval marně – 2:0.

29
    Po rohovém kopu Hořovicka střílel Březina, míč však ztečoval jeden z domácích hráčů.

27
    Útok hostů zastavil Rondzik, když chytil balón do svých rukavic.

24
    Jakub Šindelář dostává za faul ve středu hřiště žlutou kartu.

22
    Střelecký pokus Hlinky se nevešel mezi tři tyče.

21
    Bežó odvrátil míč z pokutového území při hrozícím nebezpečí.

18
    Písečtí aktivně napadali rozehrávku soupeře, hostům musel pomoci i brankář Herco.

15
    Hosté měli k dispozici první rohový kop, domácí defenzíva však dobře zapracovala.

13
    Březinovo úmysl nikdo z jeho spoluhráčů nepochopil a jeho nákop skončil u domácího brankáře.

11
    Hráči Hořovicka se snaží o rychlé vyrovnání, domácí obrana však funguje zatím dobře.
    8. Held M. - 1:0

8
    Míč si na penaltový puntík položil MARTIN HELD a střelou k pravé tyči nedal hostujícímu brankáři šanci. Písek se ujímá vedení – 1:0.
    7. Za tento faul byla odpískána penalta

7
    Sajtl padá v pokutovém území a je to pokutový kop pro Písek.

6
    V těchto chvílích se míč nejčastěji vyskytuje v blízkosti středu hřiště.

2
    Po úvodním výkopu hráčů Hořovicka hosté chvíli kombinovali s balónem na půlce Písku. Jejich útok však neměl příliš dlouhého trvání a nyní je u balónu Písek.

1

FC Písek: Rondzik – Sajtl, Řehák, Voráček, Hlinka, Šindelář, Edge, Held M., Řezáč, Milec, Salašovič.
    Náhradníci: Šlehofer, Holub, Zeman, Held J., Hrachovec, Grobár, Coufal.

FK Hořovicko: Herco – Dratva, Pelikán, Aubrecht, Nedemlejnský, Vaníček, Bežó, Kaufman, Mojdl, Zítek, Březina.
    Náhradníci: Rampa, Mach, Klimeš, Vrabec, Šubert, Zítka, Tetour.

Rozhodčí: Hányš – Melničuk, Tvrdík.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:15.