Spiš. N. Ves – FC Košice 0:1 (kon.) | R. Sobota – L. Mikuláš 0:1 (kon.) | MFK Zvolen – Lipany 3:0 (kon.)
Martin – Sereď 2:3 (kon.) | Šamorín – Skalica 0:2 (kon.) | B. Bystrica – Pohronie 1:2 (kon.)
Poprad – Bardejov 0:0 (kon.)
MŠK Fomat Martin
2:3 (1:0)
ŠKF Sereď
sk Sobota 01.10.2016, 15:00 • FK SLOVAN ŽABOKREKY • MONACObet liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 15:00.

Týmto víkendom opäť pokračuje aj naša druhá najvyššia futbalová súťaž – 2.liga! Spoločne sa v tomto on-line textovom prenose zameriame na stretnutie v skupine Západ, kde sa proti sebe postavia mužstvá MŠK Fomat Martin a ŠKF Sereď. Zápas a tak aj tento prenos sa začína o 15:00!

V tomto zápase proti sebe narazia mužstvá, ktoré sú momentálne v rozdielnych situáciach. Domáci Martin je nováčikom súťaže a zatiaľ sa mu nedarí podľa predstáv. Na svojom konte má 5 bodov za 5 remíz a tak stále čaká na svoje prvé víťazstvo. Momentálne patrí domácemu tímu predposledná priečka. Hostia zo Serede sú na tom lepšie, pretože na svojom konte majú 17 bodov a patrí im 6. priečka. Sereď sa radí medzi tímy, ktoré by mali bojovať v skupine o postup.

Favoritom tohto zápasu sú podľa papierových prognóz hostia, avšak určte by domáci chceli získať prvý výhru v tejto sezóne. Uvidíme, ako napokon toto stretnutie dopadne.

Úvodné zostavy:

MŠK Fomat Martin: Feriančik – Romančík(K), Palenčár, Stašík, Ďungel, Thomka, Ďanovský, Koleno, Kollár, Žilák, Ondrek

Náhradníci: Pronaj – Boďa, Gorelčík, Gríger, Turčina, Repáň, Lanko

ŠKF Sereď: Šálka – Mečiar(K), Steinhubel, Laura, Kováč, Cherednychenko, Loduha, Kmeť, Ventúra, Jackuliak, Djiby Ba

Náhradníci: Senecký – Krč, Mikinič, Kosorín, Morong, Medgyes, Petreje

Rozhodca: Peter Krivošík – Michal Sluk, Adam Jekkel – Pavel Ochotnícky

Vážení čitatelia, výsledok tohto zápasu vám z technických príčin prinesieme až po skončení duelu. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

27
    Martin dal gól!
    V 27. minúte zápasu otvárajú domáci skóre tohto zápasu, postaral sa o to PETER ĎUNGEL – 1:0!

38
    Žltú kartu dostáva Žilák (MŠK Fomat Martin).

45
    Prvý polčas sa skončil.

Po prvom polčase vyhrávajú domáci 1:0!

46
    Začal sa druhý polčas.

59
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Jackuliak, prichádza Medgyes.

60
    Striedanie v tíme MŠK Fomat Martin: z ihriska odchádza Žilák, prichádza Gríger.

61
    Bola nariadená penalta pre hostí!

61
    Žltú kartu dostáva Palenčár (MŠK Fomat Martin).

62
    Sereď dala gól!

MARTIN MEČIAR premieňa pokutový kop a tak je priebežný stav zápasu vyrovnaný 1:1!

67
    V 67. minúte zápasu sa dostávajú domáci opäť do vedenia o jeden gól, postaral sa o to ĽUBOŠ THOMKA – 2:1!

68
    Striedanie v tíme MŠK Fomat Martin: z ihriska odchádza Kollár, prichádza Lanko.

68
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Kováč, prichádza Petreje.

76
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Steinhubel, prichádza Kosorín.

78

Hosťom sa však v 78. minúte podarilo vyrovnať na 2:2! Postaral sa o to SINAN MEDGYES.

79
    Žltú kartu dostáva Stašík (MŠK Fomat Martin).

80
    Žltú kartu dostáva Cherednychenko (ŠKF Sereď).

86
    Žltú kartu dostáva Romančík (MŠK Fomat Martin).

90

Tak to je obrovská smola pre domácich futbalsitov! V 90. minúte zápasu inkasujú gól a tak ide Sereď do vedenia 3:2! Obrat svojho tímu zabezpečil svojim druhým gólom SINAN MEDGYES.