Spiš. N. Ves – FC Košice 0:1 (kon.) | R. Sobota – L. Mikuláš 0:1 (kon.) | MFK Zvolen – Lipany 3:0 (kon.)
Martin – Sereď 2:3 (kon.) | Šamorín – Skalica 0:2 (kon.) | B. Bystrica – Pohronie 1:2 (kon.)

Skalica dala gól!

Tak toto zrejme čakal málokto! Za pár minút sa podarilo hosťom streliť aj ich druhý gól v tomto zápase a domáci tím sa tak dostáva ešte v prvom polčase do náročnej situácie, pretože prehráva o dva góly! O gól sa opäť postaral DANIEL ŠEBESTA.

24

A je tu prvý gól tohto zápasu! Hostia sa zmocnili lopty, postupne sa dostali až pred bránu domácich a v 24. minúte strieľajú svoj prvý gól v tomto zápase, takže priebežný stav stretnutia je 0:1! O gól sa postaral DANIEL ŠEBESTA.