Plzeň – Opava 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 3:2 (kon.) | Slavia – Mladá Boleslav 1:0 (kon.)
Karviná – Slovácko 0:0 (1:3 po pen.) | Hr. Králové – Brno 1:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 1:3 (kon.)
FC Hradec Králové
1:4 (0:1)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 08.10.2016, 11:00Celostátní liga staršího dorostu • 9. kolo

90
    Brno právě vstřelilo branku!
    JIŘÍ TULAYDAN po dvaceti minutách pobytu na hřišti dává čtvrtý gól svého mužstva a definitivně potvrzuje jeho vítězství v dnešním zápase.

74
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    JAKUB ŠÍPEK proměňuje pokutový kop a snižuje stav na 1:3.

58
    Brněnští mladí fotbalisté vedou už o tři góly, dalším úspěšným střelcem je ONDŘEJ DOUBRAVSKÝ.

48
    Hosté jdou na začátku druhé půle do dvougólového vedení. Autorem branky je MIROSLAV KROUTIL.