Toronto – Detroit 1:2 (kon.) | Carolina – Washington 3:2 (3:2 po s.n.) | Ottawa – Buffalo 2:4 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – Dallas 3:6 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:5 (kon.)
Boston – Philadelphia 1:0 (po pr.)
Toronto Maple Leafs
1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Detroit Red Wings
Sobota 08.10.2016, 01:00 • FirstOntario Centre, Hamilton • Příprava NHL

58:29
    Puk je v útočné třetině Toronta a Mike Babcock odvolává brankáře z brány.

53:38
    Další vyloučení a přesilovku si zahraje Detroit. Lindberg usedá na trestnou za sekání.

51:02
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Na trestnou usedá Svečnikov za hákování.

49:41
    Vylučuje se. Na trestnou usedá Leipsic, který se provinil hrou vysokou holí. Bude to za dvě minuty.

47:50
    Rychlý útok Leafs po kterém směřoval puk před branku, kam ho posílal Froese, ale ke smůle Toronta ho nikdo do sítě neztečoval.

40:26
    Kapanen se dostal k odraženému puku a byl sám před Howardem. Na nic nečekal, nemířil, napřáhl a jeho rána skončila na hrudi Howarda.

38:13
    Ou! Street dostal omylem bruslí do obličeje a ihned míří na střídačku, snad bude v pořádku. Ovšem ještě předtím zahrál vysokou holí Aubry a musí jít na dvě minuty na trestnou.

35:10
    To byla šance! Rychel napřáhl na modré a jeho dělovka zacinkala na tyč, následně se odrazila do zad Howarda a detroitský gólman se parádním zákrokem v poslední chvíli otočil a puk lapačkou dostal ven.

31:31
    Frk natáhl ke střele od modré a Enroth jen s velkými problémy stačil schovat střelu pod betonem. Brankoviště pak ještě vyčistil Roman Polák a česká stopa v tomto příspěvku je plnohodnotná.

30:43
    Corrado míří na trestnou za krosček, takže Red Wings si zahrají přesilovou hru.
    24:42 SVEČNIKOV - 1:2

24:42
    Detroit právě vstřelil branku!
    Red Wings jdou opět do vedení. Bertuzzi objel kolem mantinelu snad celou třetinu, předal puk na modrou, kde jej nehodil Russo, kotouče se pak zmocnil JEVGENIJ SVEČNIKOV a zametl puk za záda Enrotha. Asistence: Robbie Russo, Tyler Bertuzzi.
    19:16 LEIPSIC - 1:1

19:16
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Těsně před odchodem do kabin máme vyrovnáno. Po nahození za branku Howarda se k puku dostal Smith, předložil ho před branku, tam se ho ujal BRANDEN LEIPSIC a vymetl horní růžek branky Howarda. Assitence: Colin Smith, Josh Leivo.

15:40
    Russo i Holland skončili na trestné a přesilovku si zahrají Red Wings, jelikož Holland dostal za bitku 4 minuty a Russo za svůj faul jen dvě.

07:30
    Street se dostal za obranu Toronta, ujížděl sám na Enrotha, zvolil střelu, ale brankář Leafs jeho pokus betonem vytěsnil.
    04:12 SVEČNIKOV - 0:1

04:12
    Jen co se Red Wings ubránili, dostávají se do vedení. A byl to právě JEVGENIJ SVEČNIKOV, kdo si najel ze strany na střed hřiště a vyslal nechytatelnou střelu k tyči, na kterou Enroth nedosáhl. Asistence: Drew Miller, Nathan Paetsch.

02:02
    Máme tu první trest. Svečnikov putuje na trestnou za držení a Leafs si tak zahrají přesilovku.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 20. Leipsic (Smith, Leivo) – 5. Svečnikov (Miller, Paetsch), 25. Svečnikov (Russo, Bertuzzi)

Toronto Maple Leafs: Enroth (Sparks) – Corrado, Valiev, Dermott, Polák, Holl, Loov – Kapanen, Holland, Greening – Timašov, Froese, Rychel – Leipsic, Laich, Leivo – Lindberg, Smith, Clune.
    Detroit Red Wings: Howard (Coreau) – Lashoff, Sproul, Hicketts, Russo, Paetsch, Jensen – Ott, Glendening, Miller – Bertuzzi, Lorito, Frk – Street, Aubry, Callahan – Svečnikov, Criscuolo, Tangradi.