Kladno – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 2:3 (nedohr.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (kon.)
Písek – Mladá Boleslav 1:9 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Sparta – K. Vary 0:2 (kon.)
Vsetín – Jihlava 3:5 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 5:0 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.)
Letňany – Slavia 3:2 (kon.) | Kolín – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
HC Motor České Budějovice
Sobota 08.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Kolín • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

Dnes jsme viděli vyrovnané utkání. Kolín byl lepší v proměňování šancí a vítězí tak dnes 5:2. Ve třetí třetině se za domácí prosadili David Zdeněk a Vasyl Zheliznyak. Za hosty v 52. minutě korigoval Semen Mirochnikov. Kolín tedy získává 3 body a na dnešního soupeře tak ztrácí už jen jediný bod. Z dnešního utkání je to ode mně vše. (14:13:25)

59:54
    České Budějovice v poslední minutě zvýšili aktivitu, avšak jejich pokusy domácí obrana zlikvidovala.

58:42

58:35

57:24
    Silný se prokličkoval do pásma Kolína, kde zaměstnal 3 bránící hráče a puk posunul na najíždějícího Krcha. Ten se tak ocitl sám před Maškem, ale jeho beckhandový pokus skončil jen v lapačce domácího brankáře.

57:05
    Postavení mimo hru Českých Budějovic

56:42
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Mirochnikov – 2 min., sekání).

56:35
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Grauer – 2 min., krosček).

56:22
    Zakázané uvolnění Kolína

56:15

53:57
    Kozlové právě vstřelili branku!

Tomáš Gorás se dostal až před branku domácích, trefil však jen tyč. U puku byl první Vasil ZHELIZNYAK a puk dorazil za bezmocného Svobodu.

Asistence: Tomáš Gorás, David Zdeněk

53:23
    Tržil střílel z levé strany. Jeho pokus z ostrého úhlu Mašek v pohodě kryje.

51:20
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Vojtěch Tržil z rohu přihrál na modrou čáru Semenu MIROCHNIKOVOVI, který trefil přesně Maškovu šibenici. Domácí brankář měl však zcela zakrytý výhled.

Denis Hermann

Branky a nahrávky: 11. Zheliznyak (Zdeněk), 13. Zdeněk (Grauer), 26. Zheliznyak (Sýkora), 46. Zdeněk (Zheliznyak, Gorás), 54. Zheliznyak (Gorás, Zdeněk) – 37. Tržil (Egert, Krcho), 52. Mirochnikov (Tržil)

SC Marimex Kolín: Mašek (Borský)- Dotter, Dubovči, Štěpánek, Zdeněk (C), Grauer (A), Dudycha, Sýkora, Nutil- Gorás, Kronus (A)- Rulc, Zheliznyak, Dytrych- Plíhal, Laube, Poul- Vasilev, Kalista
    HC Motor České Budějovice: Svoboda (Avsjannikov)- Doktor, Rákosník, Dosek (C), Dudáček (A), Šafář, Mirochnikov- Silný, Matys, Rolínek- Tržil, Krcho, Schuppler- Řezáč, Egert, Toman (A)- Prášek, Vacuík, Masopust- Kaislet