Kladno – HC Litvínov 8:2 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 2:3 (nedohr.) | Chomutov – HC Plzeň 5:4 (kon.)
Písek – Mladá Boleslav 1:9 (kon.) | Liberec – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.) | Sparta – K. Vary 0:2 (kon.)
Vsetín – Jihlava 3:5 (kon.) | Havířov – Kometa Brno 5:0 (kon.) | Zlín – Vítkovice 1:2 (kon.)
Letňany – Slavia 3:2 (kon.) | Kolín – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | Třinec – Olomouc 7:2 (kon.)
SC Marimex Kolín
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
HC Motor České Budějovice
Sobota 08.10.2016, 17:00 • Zimní stadion Kolín • Extraliga staršího dorostu • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Dobrý den, vítám vás u online přenosu ze zápasu NEON Extraligy staršího dorostu, mezi domácími SC Kolín a hostujícím týmem HC Motor České Budějovice.

00:01

2:56
    Po střele Egerta končí puk v Maškově lapačce

3:40
    Grauerova střela od modré proletěla jen kousek od Svobodovy branky.

4:03
    Rolínek ujel domácí obraně, avšak jeho střelu Mašek kryje levým betonem

6:47
    Svoboda po nahození Zheliznyaka raději přykril puk

7:16
    Rokosník vyslal dobrou střelu od modré. Mašek měl zcela zakrytý výhled, ale střela hostujícího obránce jen rozezvonila tyč. Domácí měli velké štěstí.

8:29
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Egert – 2 min., vražení na hrazení).

9:19
    Grauerova střela od modré po zajímavé kombinaci domácích končí ve Svobodově lapačce.

10:29

10:48
    Kozlové právě vstřelili branku!

Po nahrávce od Davida Zdeňka, Vasyl ZHELIZNAK prostřelil od modré vše co mu stálo v cestě a poslal Kolín do vedení.

Asistence: David Zdeněk

12:20
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Dosek – 2 min., podražení).

12:28

Kolín využívá přesilovou hru. Ideální nahrávku na vrchol kruhu dostal David ZDENĚK, který nic nevymýšlel a prostřelil Svobodu.

Asistence: Pavel Grauer

13:50
    Řezáčova střela Maskovi sice vypadla, ale domácí obrana se u branky zorientovala lépe a poslala puk ven z pásma

15:20
    Vasilev nahazoval od pravého mantinelu a Dytrych dobře tečoval, ale Svobodův beton byl připraven.

16:07
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Toman – 2 min., podražení).

18:07

18:18
    Matys zpoza brány našel Kaislera, který trefil jen tyč.

20:00

V první třetině byli domácí aktivnějším týmem a za odměnu si odnesli dvoubrankové vedení. Nejdříve od modré prosadil Zheliznyak a o dvě minuty později využil přesilovou hru Zdeněk. Hosté v závěru třetiny zvýšili aktivitu, ale snížit stav se jim už nepodařilo. Druhá třetina začne asi ve 12:47.

20:01

22:51
    Zakázané uvolnění Českých Budějovic

23:36
    Rolínkova střela končí v Maškově lapačce

23:40
    Hned po buly se ke střele dostal Dosek, ale Mašek jeho střelu vyrazil do ochranné sítě

23:57
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Pouk – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

25:06

25:38
    Matysova střela končí v Maškově výstroji

25:57

26:00

Vasyl ZHELIZNYAK dostal dobrou přihrávku do jízdy od Miroslava Sýkory a střelou od pravého mantinelu překonal Svobodu.

Asistence: Miroslav Sýkora

26:53
    Gorás se Zehliznyakem jeli do přečíslení 2 na 1. Gorás dobře vystřelil, ale Svoboda jeho střelu lapačkou vyrazil nad branku.

29:09
    Dosek dobře vystřelil od modré, ale Mašek jeho střelu viděl a schoval ji do svoji lapačky

36:19
    České Budějovice právě vstřelily branku!

Po nenápadné akci hosté snižují na rozdíl dvou branek. Když už to vypadalo že z útoku opět žádné velké nebezpečí hrozit nebude Vystřelil Vojtěch TRŽIL z ostrého úhlu a překonal Maška.

Asistence: Jiří Egert, Vojtěch Krcho

38:07
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Dudáček – 2 min., podražení).

38:44
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Vasilev – 2 min., hákování).

40:00

Ve druhé třetiny Motor přidal na aktivitě. I když se jako první znovu prosadili domácí. Vasil Zheliznyak se prosadil od pravého mantinelu. Budějovičtí hráči se prosadili v 37. minutě, když po nenápadné akci skóroval Vojtěch Tržil.

40:01

40:06

40:44

40:46
    Dobrou střelu teď vyslal jeden z Budějovických hráčů, trefil ale jen břevno, od kterého se puk odrazil do ochranné sítě

45:19

Přihrávku Vasila Zheliznyaka zužitkoval David ZDENĚK, který střelou z mezikruží vymetl šibenici Svobodovy branky.

51:20

Vojtěch Tržil z rohu přihrál na modrou čáru Semenu MIROCHNIKOVOVI, který trefil přesně Maškovu šibenici. Domácí brankář měl však zcela zakrytý výhled.

Asistence: Vojtěch Tržil

53:23
    Tržil střílel z levé strany. Jeho pokus z ostrého úhlu Mašek v pohodě kryje.

53:57

Tomáš Gorás se dostal až před branku domácích, trefil však jen tyč. U puku byl první Vasil ZHELIZNYAK a puk dorazil za bezmocného Svobodu.

Asistence: Tomáš Gorás, David Zdeněk

56:15

56:22

56:35
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Grauer – 2 min., krosček).

56:42
    Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Mirochnikov – 2 min., sekání).

57:05

57:24
    Silný se prokličkoval do pásma Kolína, kde zaměstnal 3 bránící hráče a puk posunul na najíždějícího Krcha. Ten se tak ocitl sám před Maškem, ale jeho beckhandový pokus skončil jen v lapačce domácího brankáře.

58:35

58:42

59:54
    České Budějovice v poslední minutě zvýšili aktivitu, avšak jejich pokusy domácí obrana zlikvidovala.

Dnes jsme viděli vyrovnané utkání. Kolín byl lepší v proměňování šancí a vítězí tak dnes 5:2. Ve třetí třetině se za domácí prosadili David Zdeněk a Vasyl Zheliznyak. Za hosty v 52. minutě korigoval Semen Mirochnikov. Kolín tedy získává 3 body a na dnešního soupeře tak ztrácí už jen jediný bod. Z dnešního utkání je to ode mně vše. (14:13:25)

Denis Hermann

Branky a nahrávky: 11. Zheliznyak (Zdeněk), 13. Zdeněk (Grauer), 26. Zheliznyak (Sýkora), 46. Zdeněk (Zheliznyak, Gorás), 54. Zheliznyak (Gorás, Zdeněk) – 37. Tržil (Egert, Krcho), 52. Mirochnikov (Tržil)

SC Marimex Kolín: Mašek (Borský)- Dotter, Dubovči, Štěpánek, Zdeněk (C), Grauer (A), Dudycha, Sýkora, Nutil- Gorás, Kronus (A)- Rulc, Zheliznyak, Dytrych- Plíhal, Laube, Poul- Vasilev, Kalista
    HC Motor České Budějovice: Svoboda (Avsjannikov)- Doktor, Rákosník, Dosek (C), Dudáček (A), Šafář, Mirochnikov- Silný, Matys, Rolínek- Tržil, Krcho, Schuppler- Řezáč, Egert, Toman (A)- Prášek, Vacuík, Masopust- Kaislet