Vítkovice – Zlín 0:2 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Písek 5:0 (kon.)
Pardubice – Mountfield HK 1:2 (kon.) | HC Litvínov – Kladno 1:2 (kon.) | Jihlava – Vsetín 3:0 (kon.)
Slavia – Letňany 5:4 (kon.) | K. Vary – Sparta 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Liberec 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – Kolín 7:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
VHK ROBE Vsetín
Pátek 04.11.2016, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Extraliga staršího dorostu • 19. kolo

S konstatováním, že v 19. kole NOEN extraligy staršího dorostu si HC Dukla Jihlava připisuje další tři body, když výsledkem 3:0 zdolává Vsetín, se s Vámi loučí a hezký pátek přeje Tomáš Lysý. (20:31:04)

Také ve třetí třetině se Jihlava prosadila jednou a všechny tři dnešní trefy si rozdělila rovnoměrně do každé třetiny. Sedm minut před koncem se podruhé v utkání prosadil Dominik Adam, když na Sachra znovu vyzrál blafákem do bekhendu. Domácímu gólmanovi Danielu Šťastnému se navíc po čtyřiadvaceti úspěšných zákrocích podařilo udržet čisté konto – 3:0.

59:35
    Daniela Šťastného dělí od další nuly v sezoně už jen 25 vteřin.

58:00
    Ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny a vůbec celého utkání.

57:37

56:17

55:37
    Po 80 vteřinách přesilovka hostí končí, jelikož je vyloučen útočník Michal Koňařík za vysokou hůl.

Na vyloučení: 5-5.

54:17
    Páté vyloučení na jihlavské straně. Dvě minuty za podražení dostává obránce Oliver Havelka.

Na vyloučení: 5-4.

52:36
    Dukla právě vstřelila branku!
    Krátce po návratu Lukáše Mareše z trestné lavice se prosazuje Jihlava potřetí, když jubilejní desátý gól v sezoně dává DOMINIK ADAM. Zakončil navlas stejně jako při své první brance v deváté vteřině hry, a to blafákem do bekhendu. Asistence: Tomáš Vala.

52:11

50:12

50:11
    Vteřinu před návratem vyloučeného Ondřeje Kollára jde ven obránce Lukáš Mareš za podražení.

Na vyloučení: 4-4.

48:12
    Jihlava bude mít možnost v přesilovce navýšit své vedení. Dvě minuty za faul kolenem dostává Ondřej Kollár.

Na vyloučení: 3-4.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:27.

Ve druhém dějství Jihlava navýšila své vedení o jednu branku. Ve třiadvacáté minutě sice Jiří Slabý nevyužil trestné střílení za sekání Petra Kuboše, ovšem za další čtyři minuty se domácí již radovali, když se střelou z prostoru mezi kruhy prosadil Matěj Vála.