Litoměřice – Karlovy Vary B 1:6 (kon.) | Žďár n/S – Písek 2:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
1:6 (1:1, 0:2, 0:3)
HC Energie Karlovy Vary B
Pátek 04.11.2016, 19:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga juniorů • 12. kolo

Pro dnešek je tohle ode mne vše a těším se na Vás u dalšího utkání Ligy juniorů. Přeji příjemný zbytek večera. (21:09:11)

Výsledek hry bohužel pro domácí naprosto odpovídá hře, kterou oba týmy předvedly na ledě. Domácí se zde prezentovali ustrašeným hokejem s krátkodobými světlejšími pasážemi, toho naplno využil hostujicí tým, který šesti trefami prokázal svou převahu. Stadion Litoměřice se stále drží na posledním místě tabulky Ligy juniorů s dvoubodovou ztrátou na Klatovy. Karlovy Vary zůstávají na osmém místě, avšak smazali náskok Mostu na pouhý jeden bod.

58:53
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Domácí již hrají víceméně na náhodu. Toho využila stejná dvojice jako u předchozího gólu. Pfister jel s pukem od modré a před brankou přihrál DOMINIKU ŠÁLOVI, který jej uklidil do branky domácích. Asistence: Tomáš Pfister

57:16

56:13
    V hloučku hráčů před brankou domácích se nejlépe zoorientoval DOMINIK ŠÁLA a poslal ve vlastním oslabení puk do svatyně domácího týmů, čimž stvrzuje vítězství svého týmu. Asistence: Tomáš Pfister

55:16
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary B (Zeman – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

53:45

51:45
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary B (Baxa – 2 min., hákování).

48:17
    Hosté právě využili svého dlouhotrvajícího náporu na litoměřickou branku. Od modré vyjel na branku MICHAL HORKÝ a zamířil puk přesně za Damaškova záda. Asistence: Petr Baxa

Dnešní utkání sleduje 37 diváků.

40:01

Druhá třetina se nesla v rytmu té první. Většinu času byla o dobývání soupeřovy branky. To se povedlo ke konci třetiny karlovarskému Juránkovi. Tento gól však spíše nabudil domácí tým, který začal více útočit. Nedočkal se ale vytouženého vyrovnání, naopak musí v třetí třetině dohánět dvoubrankové manko poté, co se dvě minuty před koncem prosadil Horký. Hra dále pokračuje v 20:33

40:00

37:38
    Hosté se po vstřelené brance spíše bránili. Po chybě domácích ale využil šance MICHAL HORKÝ a neohroženě vyjel s pukem do útočného pásma, kde s přehledem překonal Damaška. Asistence: Tomáš Nguyen

34:35
    Na druhou branku se docela dlouho čekalo, oba týmy pilně útočily. Nakonec se příležitosti ujal VÁCLAV JURÁNEK a poslal puk za Damaškova záda. Asistence: Petr Zeman

31:28

30:04

29:28
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Domský – 2 min., vysoká hůl).

Vít Trubička

Branky a nahrávky: 1. Černý (Vandas) – 4. Zeman (Baxa), 35. Juránek (Zeman), 38. Horký (Nguyen), 49. Horký (Baxa), 57. Šála (Pfister), 59. Šála (Pfister)

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) – Hazucha, Kolenatý, Winnerlich, Vandas, Novotný, Havlík, Student – Domský, Bejček, Sadil – Cerman, Lodge, Vico – Vyštejn, Fábry, Pejchal – Černý
    HC Energie Karlovy Vary B: Kašpar (Šmídl) – Brabec, Koco, Pátek, Salnikov, Kellner – Nguyen, Procházka, Horký – Šála, Juránek, Pfister – Zeman, Šneberk, Baxa

Rozhodčí: Luczków – Gabriel, Zmeškal