Slavia – Dukla Praha 2:6 (kon.) | Teplice – Bohemians 1905 4:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 0:5 (kon.)
Č. Budějovice – Jihlava 2:1 (kon.) | Příbram – Brno 2:0 (kon.)
FK Teplice
4:1 (3:1)
Bohemians Praha 1905
Neděle 20.11.2016, 10:30 • FK Litvínov - UT • Juniorská liga • 14. kolo

56
    Teplice právě vstřelily branku!
    A máme zde pátou branku celkově, čtvrtou pro Teplice. Kanonáda tedy pokračuje i ve druhé půli. Autorem branky je opět MAREK ČERVENKA.

40
    Bohemians právě vstřelili branku!
    V závěru poločasu se přeci jen hostům podařilo vsítit svou úvodní branku, která přišla po standardní situaci. O branku se postaral kapitán PETR ROTHE.

27
    Kanonáda v podání domácího celku neskončila a vedení Teplic je již tříbrankové, když autorem gólu je středopolař ROBERT HRUBÝ, který je v Teplicích na hostování z pražské Slavie.

17
    Aktivita se Teplicím vyplácí a nyní přidávají další branku, jejímž autorem je bratr slavného hokejisty MAREK ČERVENKA.

11
    Nakonec se přeci jen úvodní tlak podařilo Teplicím přetavit v úvodní branku utkání, o kterou se postaral PATRIK DRESSLER.