Třinec – Mountfield HK 3:4 (po pr.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.) | Plzeň – K. Vary 3:1 (kon.)
Chomutov – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Liberec – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | Pardubice – Vítkovice 3:0 (kon.)
Sparta – Litvínov 3:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (1:3, 1:0, 1:0 - 1:0)
HC Kometa Brno
Pátek 25.11.2016, 18:00 • Home Credit Arena Liberec • Tipsport extraliga • 24. kolo

Tímto se s vámi loučím a těším se na viděnou u dalších přenosů. (20:35:25)

Nejlepší hráči zápasu:
    Branko Radivojevič (LIB) a Jozef Kováčik (KOM)

V neuvěřitelném závěru tak nakonec vítězí Bílí Tygři Liberec, kteří svou šňůru bez porážky natáhli už na dvanáct zápasů!

62:29 Dominik LAKATOŠ - 4:3
    Zdroj: Hokejka TV

62:29
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je konec! To Liberečtí provedli náramně! Bartovič s DOMINIKEM LAKATOŠEM ujížděli dva na jednoho, první jmenovaný nabídl puk před branku Lakatošovi a ten ještě blafákem oklamal brankáře Čiliaka. Následně zakončoval do prázdné branky!
    Asistence: Milan Bartovič.

62:02
    Také Jelínkův pokus Čiliak pacifikuje.

61:33
    Ševcův pokus dokázal Čiliak jen tak tak vyrazit do ochranné sítě.

61:20
    Hra se na chvíli přestěhovala před Čiliaka, nyní je však puk opět ve středním pásmu.

60:46
    Kvapil se prokličkoval až před brankáře, Roman Will se však roztáhl a betonem vytěsnil puk mimo tři tyče.

60:19
    Radivojevičův pas na Šimka byl nepřesný, k puku se dostávají hosté.

60:01

A je za námi základní hrací doba. Kometa sice v první třetině vedla 3:0, Liberečtí však dokázali vyrovnat a zápas jde do prodloužení. Kdo se bude radovat ze zisku dvou bodů?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51
    Ten však nejspíš žádné nebezpečí nepřinese.

59:32
    Liberečtí zakládají ve svém pásmu možná poslední útok.

59:21
    Po nepřesné rozehrávce domácích následuje zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před Willem.

58:43
    Hra nyní po delší době plyne bez přerušení, hraje se však převážně ve středním pásmu.

Dominik Jakubec

Branky a nahrávky: 15. P. Jelínek (Radivojevič, Bulíř), 22. Vitásek (L. Krenželok, Jánošík), 48. Svačina (Lakatoš), 63. Lakatoš (Bartovič) – 4. H. Zohorna (V. Němec), 6. Kováčik (Nečas), 9. Kováčik (Gulaši)

Bílí Tygři Liberec: Will (Bláha) – R. Šimek, Ševc (A), Mojžíš (A), Derner, Jánošík, Vitásek, Pyrochta – Lakatoš, P. Jelínek, L. Krenželok – Svačina, Bulíř, Radivojevič (C) – Bartovič, Vantuch, J. Stránský – Hrníčko, Hrabík, Víšek – J. Mikyska.
    HC Kometa Brno: Čiliak (Vejmelka) – Kováčik, Gulaši, O. Němec (A), Štencel, Trška, Malec, F. Král – H. Zohorna, V. Němec, Zaťovič (A) – Miklík, Nečas, M. Kvapil – Vincour, Čermák (C), J. Káňa – Dostálek, Dvořák, Dočekal.

Rozhodčí: Horák, Hejduk – Barvíř, Blümel

Diváci: 7 262