Barys – Vladivostok 1:4 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Chabarovsk 1:2 (kon.) | Magnitogorsk – Viťaz 5:4 (kon.)
Čeljabinsk – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Ufa – Dynamo Moskva 2:1 (kon.) | Čerepovec – CSKA Moskva 0:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
CSKA Moskva
Pátek 25.11.2016, 17:00 • Ice Palace • KHL

Z mé strany je to pro dnešek vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (19:24:22)

Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (CER) – 36 zákroků, 1 gól, 94,6%
    Vojtěch Polák (CER) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:17

Střely na branku: 18 – 37

Je dobojováno! CSKA MOskva potvrdilo roli favorita na půdě Čerepovce zvítězilo 2:0! Domácí sice podali obětavý výkon, zablokovali několik střel, ale na favorit to přesto nestačilo. CSKA vykročilo za výhrou ve druhé třetině, kdy se trefil Vjačeslav Osnovin ! Domácí poté sice trošku přidali, ale deset minut před koncem Vjačeslav Osnovin svou druhou brankou v utkání pečetil vítězství armádního celku!

59:00
    Jakub Kovář míří na střídačku! Domácí zkoušejí v závěru utkání štěstí bez gólmana!

58:39
    Z dalšího útoku Severstalu nebezpečí pro klec CSKA nepřišlo. Domácí se totiž o možnost připravili ofsajdem.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:25
    Další obětavý zákrok Adama Masuhra! Domácí obránce bude mít po dnešním výkonu pořádné modřiny.

56:49
    Hraje se dlouhou dobu bez přerušení. Severstal se stále ne a ne dostat ze sevření moskevského celku.

56:18
    Denis Děnisov vypálil od modré čáry. Střela hostujícího kapitána prolétla kolem branky Jakuba Kováře a kotouč jen zaduněl o zadní mantinel.

55:27
    Hosté nadále pokračují v aktivním pojetí hry. Do konce utkání už zbývá pouhých pět minut a CSKA stále kontroluje své vedení.

54:56

54:17
    Kotouč znovu letí ven z obranného pásma CSKA: Hostující celek hraje s naprostým klidem. Severstal musí rozjet další akci od Kováře.

53:49
    Domácí se zatím nemohou usadit v útočném pásmu. Severstal přišel o puk v rohu hřiště a hostům se podařilo vyhodit.

53:15
    Hosté i po další vstřelené brance pokračují v aktivním pojetí hry. CSKA se nadále tlačí do útoku. Domácí obrana nyní nemá čas na oddech.

52:56
    Vyloučení v týmu CSKA Moskva (Vladimir Žarkov – 2 min., podražení).
    52:08 Vjačeslav OSNOVIN - 0:2

52:08
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Podle všeho je rozhodnuto! CSKA navyšuje své vedení na 2:0! Po rychlé akci hostujícího celku se ke kotouči dostal VJAČESLAV OSNOVIN, jež přidal svou druhou branku v utkání! Asistence: Maxim Mamin.