Vítkovice – Jihlava 2:4 (kon.) | Zlín – Olomouc 5:2 (kon.) | Sparta – Chomutov 6:3 (kon.)
Třinec – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – K. Vary 4:2 (kon.)
Berani Zlín
5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
HC Olomouc
Pátek 25.11.2016, 17:00DHL Extraliga juniorů • 22. kolo

Viděli jsme divoký konec zápasu, kdy se přiostřovalo na obou stranách. Domácí byli v tomto směru malinko neukázněnější a také častěji vylučovaní. To ale na výsledku utkání nic nezměnilo. Zlín vyhrál o tři branky zaslouženě. Po celý zápas byli domácí aktivnější, lepší v kombinaci a dokázali proměnit více svých šancí. Navíc ve třetí třetině se zlepšili v obraně a nedovolili Olomouci vstřelit kontaktní gól. (19:18:59)

59:50
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Václavek – 2 min., hrubost).

59:36
    Přihrávka rukou hostů. Vhazovat se bude ve středním pásmu a tak hostům ubývá možný čas ke zkorigování výsledku.

59:24
    Viděli jsme pár ostrých zákroků na obou stranách. Po jednom z nich je vyloučený opět domácí hráč.

57:51

57:22
    Na chvíli se hosté usídlili v útočné třetině, ale rychle o puk přišli a tak domácí opět vyhazují kotouč daleko od své brány.

56:36
    Sotva domácí hráli v plném počtu, už znovu hrají pouze ve čtyřech hráčích. Oslabení ale hrají skvěle po celý zápas a nepouštějí Olomouc do šancí. Vše se navíc odehrává mimo Hufa, který nemá moc práce.

55:51
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Stiksa – 2 min., příliš mnoho hráčů).

55:40

54:42
    První možnost hosté nevyužili, jejich přesilová hra pokračujeještě něco přes minutu. Ale už se hraje pět na čtyři.

54:23

53:40
    Olomouc má možnost ke snížení skóre. Přesilovka čtyři na tři je velkou výhodou, ale hosté ji mají k dispozici pouze necelou minutu.

53:40
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Gazda – 2 min., napadení).

52:23
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Stiksa – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Kuba – 2 min., hákování).

50:54
    Hosté jsou hodně opaření. Přece jenom vstřelit tři góly do konce utkání nebude snadné. Snaží se dohrávat souboje a aktivně napadat, ale domácí hrají v pohodě a dostávají se k dalším šancím.

48:49
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlín využívá další přesilovou hru a vede už o tři branky. Souhra za brankou hostí vedla k nahrávce mezi kruhy, kde si sjel ROMAN KOSORIN, kterému se povedlo prostřelit Marka. Asistence: Váňa Vladimír, Karafiát Jiří

48:34
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Tomaník – 2 min., nedovolené bránění).

Libor Smoček

Branky a nahrávky: 16. Strmiska (Kosorin, Bainar), 22. Václavek (Miko, Karafiát), 36. Miko (Gazda, Padrnos), 44. Váňa (Mikulec, Fryšara), 49. Kosorin (Váňa, Karafiát) – 4. Tomaník (Macuh), 32. Podlaha (Říčka)

Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Kosorin, Augustin, Schmied, Váňa, Budil, Padrnos, Gazda, Kolařík – Fryšara, Miko, Václavek, Mikulec, Karafiát, Bainar, Strmiska, Stiksa, Horváth
    HC Olomouc: Marek (Pospíšil) – Štreit, Hudeček, Spurný, Spálovský, Rutar, Beutl, Škoda – Cach, Říčka, Hajšman, Podlaha, Beier, Macuh, Marek, Tomaník, Jelínek, Jeklič, Kuba

Rozhodčí: Vrba – Měkýš, Čelechovský