Kometa Brno – Zlín 5:3 (kon.) | Č. Budějovice – Písek 6:5 (po pr.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 1:3 (kon.)
Vítkovice – Třinec 2:5 (kon.) | Pardubice – Liberec 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Letňany 6:5 (po pr.)
Jihlava – Havířov 4:3 (kon.) | K. Vary – Kladno 2:4 (kon.) | Slavia – Chomutov 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Kolín 3:4 (kon.)
HC Kometa Brno
5:3 (3:0, 2:0, 0:3)
Berani Zlín
Pátek 25.11.2016, 15:00 • DRFG Arena (Brno) • Extraliga staršího dorostu • 25. kolo

To je ode mne vše. Přeji Vám pěkný zbytek dne. (17:38:17)

Ve třetí třetině Kometa zaváhala a nechala hosty stáhnout na 5:3. I tak si však na domácím ledě uhájila vítězství 5:3 a získala tak tři body.

59:37
    Kometa drží puk za vlastní bránou.

59:15

59:00
    Poslední minuta zápasu.

58:06
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kočica – 2 min., hrubost).

57:49
    Holík přikrývá nahození Zlína.

57:16
    Kometa vyhazuje od své brány.

57:06
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Jurnečka – 2 min., hrubost).

55:50
    Zlín právě vstřelil branku!
    Za necelou minutu se Zlín opět prosazuje. Tentokrát branku dává v úniku LUKÁŠ SVĚTLÍK. Asistence: Kryštof Dvořáček.

55:13
    Střela JONÁŠ KOČICA prošla Holíkovy mezi betony. Asistence: David Lekeš

54:42
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Süss – 2 min., nedovolené bránění).

53:39
    Fajkus nastřeluje brankáře a dorážku zkouší Dvořáček. Ani jeden však neproměňuje.

51:43
    Mlčákovi nesedla střela a odevzdává kotouč Zlínu.

50:46

50:24
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Pröschl – 2 min., faul kolenem).

49:02
    Jenáček střílí od modré, ale Holík vyráží do ochranné sítě.

48:47
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vašíček – 2 min., vražení na hrazení).

Jiří Odstrčil

Branky a nahrávky: 5. Süss (Matula, Frydrych), 6. Svoboda (Mlčák, Minárik), 19. Svoboda (Plášek, Jurnečka), 21. Kowalczyk (Süss, Kučera), 36. Kučera (Süss, Kowalczyk) – 41. Světlík (Marek), 56. Kočica (Lekeš), 56. Světlík (Dvořáček)

HC Kometa Brno: Holík (Šindelka) – Věžník, Jurnečka, Kučera (C), Mlčák, Vašíček, Jeřábek, Kowalczyk, Petr Krejčí II. – Süss, Svoboda, Minárik, Petr Krejčí I., Matula, Novák, Frydrych, Kunc, Plášek, Kadlic, Zajíček
    Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Janošek, Dřímal, Dluhoš, Jenáček (C), Marek – Dvořáček, Světlík, Pröschl, Kočica, Lekeš, Hefka, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Leška

Rozhodčí: Cik – Lukš, Kleprlík