Buffalo – NY Rangers 4:3 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 6:2 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (2:1 po s.n.) | Ottawa – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
St. Louis – Tampa 5:4 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:6 (kon.) | Chicago – New Jersey 4:3 (po pr.)
Arizona – Los Angeles 3:4 (kon.) | Colorado – Columbus 2:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 1:3 (kon.)
Detroit Red Wings
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1)
Florida Panthers
Pátek 02.12.2016, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký páteční den. (04:24:43)

3. Jason Demers (FLA) 1+0

Hokejisté Floridy mohou z Detroitu cestovat s dobrou náladou, protože si z Michiganu odváží dva body. Vyrovnané klání došlo až do prodloužení, v němž se prosadil Barkov. Red Wings se tedy dnes musí spokojit pouze s bodem.

62:02 Aleksander BARKOV - 1:2

62:02
    Florida právě vstřelila branku!
    První větší šance na druhém konci kluziště je využita! Marchessault vyslal do brejku ALEKSANDERA BARKOVA, který šel do kličky do bekhendu a střelou po ledě Mrázka překonal. Asistence: Jonathan Marchessault.

61:15
    Mantha podržel kotouč v útočném pásmu, před brankou našel úplně volného Zetterberga, kterého vychytal výtečný Luongo!

60:38
    Na druhém konci neuspěl Smith, jehož střela byla zablokována.

60:18
    Larkin zavezl kotouč do útočného pásma, posléze našel Vaneka, který střelou z levého kruhu neuspěl.

60:01

Ani třetí třetina branku nepřinesla a rozhodnout se tedy bude muset až v prodloužení, případně samostatných nájezdech.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:41
    Jokinenova střela z pravé strany byla sražena do rohu, domácí tohle oslabení pravděpodobně přečkají.

59:28
    Střela Barkova z pravého kruhu byla tečována a propadla těsně vedle levé tyče.

59:05
    Ekbladovu střelu vyrazil Mrázek do rohu. Tohle byl dobrý pokus mladého obránce.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 2. Zetterberg – 19. Demers (Yandle, R. Smith), 63. Barkov (Marchessault)

Detroit Red Wings: Mrázek (Coreau) – Green, DeKeyser, Sproul, Ericsson, Ouellet, Kronwall (A) – Mantha, Zetterberg (C), Tatar – Glendening, Nielsen, Abdelkader (A) – Vanek, D. Larkin, Nyquist – Ott, Sheahan, Jurčo.
    Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Demers, Yandle, Ekblad (A), Kindl, Pysyk, Matheson – Jágr, Barkov, Marchessault – R. Smith, Trocheck, J. Jokinen (A) – Griffith, Malgin, Bjugstad – Sceviour, MacKenzie (C), Rau.

Rozhodčí: Rehman, Leggo – Driscoll, Miller

Diváci: 20 027