Buffalo – NY Rangers 4:3 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 6:2 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (2:1 po s.n.) | Ottawa – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
St. Louis – Tampa 5:4 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:6 (kon.) | Chicago – New Jersey 4:3 (po pr.)
Arizona – Los Angeles 3:4 (kon.) | Colorado – Columbus 2:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 1:3 (kon.)

Ondřej Kaše (ANA) 1+0, 5 střel, čas na ledě 15:31

Vancouver Canucks předchozí dva zápasy vyhrál, nyní přichází porážka. Naopak Anaheim vstoupil do třízápasové série venkovních zápasů vítězně. Ducks o své výhře rozhodli ve druhé třetině, v níž vstřelili dvě branky. Druhý gól Anaheimu vstřelil Ondřej Kaše, který zaznamenal vůbec první branku v NHL.

59:59
    Poslední buly v zápase, kotouč vylétl mimo hrací plochu, vhazování před brankou Ducks.

59:40
    Canucks pokračují ve hře v útočném pásmu, ale mnoho času už jim nezbývá.

59:24
    John Gibson kryje střelecký pokus domácího Brandona Suttera. Anaheim se může na svého maskovaného muže spolehnout.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině, Ryan Miller stále na střídačce, domácí to zkouší v šesti.

58:30
    Domácí to zkouší v šesti, hrají bez brankáře.
    57:35 Andrew COGLIANO - 1:3

57:35
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Shea Theodore vyslal do šance ANDREWA COGLIANA. Jeho střelu domácí brankář poněkud podcenit, puk prošel mezi betony a zastavil se až za brankovou čárou. Hosté vedou o dvě branky a pravděpodobně tento duel vyhrají. Asistence: Shea Theodore.
    Shea Theodore má v hledišti rodiče, je to potvrzeno.

56:20
    Sledujeme rychlý hokej, domácí se snaž za každou cenu vyrovnat, a právě proto otevírají okénka v obranné třetině. Ducks se brání a čekají na brejky. Ty dříve nebo později přijdou.

Podle neoficiálních informací by tento zápas přímo v hale měli sledovat rodiče Shea Theodorea.

54:57
    Zakázané uvolnění proti Anaheimu, buly před Johnem Gibsonem.

54:27
    Domácí fanoušci i hokejisté jsou nyní podstatně aktivnější, snaží se vyrovnat. Ducks se musí bránit tlaku soupeře.
    53:00 Henrik SEDIN - 1:2

53:00
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Anaheim se vlastní chybou dostal do problémů. Špatnou rozehrávku hostů vystihl Loui Eriksson. Jeho velmi přesná přihrávka směřovala na zcela volného HENRIKA SEDINA, který jen nastavil hokejku, od níž se puk odrazil do branky. Asistence: Loui Eriksson.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 53. H. Sedin (Eriksson) – 24. Silfverberg (Fowler, Vatanen), 35. O. Kaše (Getzlaf, N. Ritchie), 58. Cogliano (Theodore)

Vancouver Canucks: R. Miller (Markström) – Sbisa, Stecher, B. Hutton, Gudbranson, Trjamkin, Larsen – D. Sedin, H. Sedin, Brandon Sutter – Baertschi, Horvat, Burrows – Markus Granlund, Chaput, Eriksson – Skille, B. Gaunce, Megna.
    Anaheim Ducks: Gibson (Bernier) – Fowler, Vatanen, H. Lindholm, Manson, Theodore, Bieksa – Rakell, Getzlaf, Perry – Cogliano, Kesler, Silfverberg – N. Ritchie, Vermette, O. Kaše – Garbutt, L. Shaw, Wagner.

Rozhodčí: Hanson, Kowal – Gibbons, Knorr

Diváci: 17 627