Buffalo – NY Rangers 4:3 (kon.) | Washington – NY Islanders 0:3 (kon.) | Pittsburgh – Dallas 6:2 (kon.)
Boston – Carolina 2:1 (2:1 po s.n.) | Ottawa – Philadelphia 2:3 (po pr.) | Detroit – Florida 1:2 (po pr.)
St. Louis – Tampa 5:4 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 3:6 (kon.) | Chicago – New Jersey 4:3 (po pr.)
Arizona – Los Angeles 3:4 (kon.) | Colorado – Columbus 2:3 (kon.) | Vancouver – Anaheim 1:3 (kon.)

Marián Gáborík (LAK) 0+1, 6 střel, čas na led 16:17
    Peter Budaj (LAK) 4 zák., 2 góly, 66,7% – střídán během první přestávky (06:00:26)

Tři hvězdy utkání

1. Jordan Nolan (LAK) 2+0
    2. Martin Hanzal (ARI) 2+0
    3. Dwight King (LAK) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 32-33; Zablokované střely: 18-9; Vhazování: 48%-52%; Hity: 29-24; Přesilové hry: 2/6-0/6; Trestné minuty: 24-14.

Martin Hanzal v první třetině využil dvě přesilové hry, jeho dva góly ale Arizoně k vítězství nepomohly. Kings dokázali v prostřední části vyrovnat a v závěrečné třetině se poté ujali dvakrát vedení. Tobias Rieder sice během pouhých devíti sekund dokázal bleskově odpovědět na gól Jordana Nolana, na trefu Trevora Lewise už ale Coyotes odpovědět nenašli. Konečný výsledek. Arizona Coyotes 3 Los Angeles Kings 4.

59:45
    Shane Doan dostal desetiminutový osobní trest za nesportovní chování a zamířil do kabin.

59:45
    Lavička Arizony Coyotes si vyžádala oddechový čas.

59:45
    Martin Hanzal dostal dvě minuty za hákování a to je zřejmě konec nadějí Coyotes.

59:09
    Anže Kopitar mohl rozhodnout, jeho střela z pravého křídla ale orazítkovala tyč, od níž se puk vrátil do hry!

59:00
    Do konce zápasu zbývá odehrát 1 minuta.

58:35
    Mike Smith vystartoval na střídačku a Arizona to zkouší necelé dvě minuty před koncem ve hře bez brankáře!

56:08
    Jeff Carter podrazil Jordana Martinooka a Arizona má opět šanci rychle zareagovat na inkasovaný gól.
    55:55 Trevor LEWIS - 3:4

55:55
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Mike Smith vytáhl fantastický zákrok proti zakončení Mariána Gaboríka, který nahození z pravého křídla skvěle usměrňoval mezi jeho betony, následná dorážka TREVORA LEWISE nad levým betonem přesouvajícího se brankáře Arizony už ale zamířil k pravé tyči. Los Angeles Kings se ve třetí části podruhé ujímá vedení, tentokrát 4:3! Asistence: Marián Gáborík a Anže Kopitar.

55:25
    Shane Doan nedokázal na pravém křídle dobruslit prudkou přihrávku svého spoluhráče a do zakončení se nedostal.
    53:50 Tobias RIEDER - 3:3

53:50
    Arizona právě vstřelila branku!
    Alex Goligoski nádhernou kolmou přihrávkou vysunul TOBIASE RIEDERE, který se mezi dvěma protihráči protáhl do samostatného úniku a poté ho zakončil z blízkosti nad levým betonem Jeffa Zatkoffa bekhendovou střelou k pravé tyči. Asistence: Alex Goligoski a Jordan Martinook.
    53:41 Jordan NOLAN - 2:3

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 1. Hanzal (Vrbata, Michael Stone), 19. Hanzal (Michael Stone, Ekman-Larsson), 54. Rieder (Goligoski, Martinook) – 13. King (D. Brown, Kopitar), 31. Nolan (Clifford, N. Shore), 54. Nolan, 56. Lewis (Gáborík, Kopitar)

Arizona Coyotes: M. Smith (Domingue) – Ekman-Larsson (A), C. Murphy, Goligoski, Michael Stone, Chychrun, Schenn – Domi, Hanzal (A), Vrbata – Rieder, Martinook, Doan (C) – J. McGinn, Dvorak, Duclair – Crouse, Dauphin, White.
    Los Angeles Kings: Budaj (21. Zatkoff) – Forbort, Doughty (A), Muzzin, Martinez, Gravel, M. Greene – King, Kopitar (C), Lewis – Pearson, J. Carter (A), Toffoli – D. Brown, Dowd, Clifford – Gáborík, N. Shore, Nolan.

Rozhodčí: Gord Dwyer, Jon McIsaac. Čároví: Brian Murphy, Bevan Mills