Jihlava – Zlín 2:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:1 (1:0, 1:1, 0:0)
Berani Zlín
Pátek 02.12.2016, 16:45 • Veřejné sportoviště pro lední sporty, HZS, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava poráží Zlín 2:1 a dostává se místo něj na druhé místo nadstavbové skupiny, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (19:17:18)

Ve třetí třetině se již skóre neměnilo a Dukla tak zvítězila i ve druhém utkání nadstavbové části. Hosté si určitě budou říkat, že na jeden gól se těžko dá bodovat, protože Jihlavě dvě přesné trefy stačily k vítězství.

60:00
    Martinu Zadražilovi už tohle vyloučení vadit nemusí, dvě minuty za hrubost si už neodsedí, jelikož přichází současně se závěrečným hvizdem. Na druhé straně dostává Jakub Prchal dvě minuty za napadení a další dvě za hrubost.

Na vyloučení: 5-8.

59:45
    Šanci hostům na vyrovnání asi bere střelec jejich jediného gólu Jiří Podešva, který je vyloučen podruhé ve třetí třetině, nyní na dvě minuty za nesportovní chování.

Na vyloučení: 4-6.

56:11
    Jihlava se v této přesilové hře neprosadila, Zlín hraje znovu v pěti.

54:11
    Hosté se budou znovu bránit, neboť se jejich obránce Aleš Holík provinil napadením. To je komplikace pro zlínské plány na srovnání.

Na vyloučení: 4-5.

50:07
    Také Zlínští se ubránili a stav je tak stále nezměněn. Jihlava stále vede 2:1 a do konce zápasu chybí něco málo kolem deseti minut.

48:07
    Ovšem nikoliv na dlouho. Dalším vyloučeným plejerem je Jiří Podešva. Zlínský útočník jde ven na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-4.

47:35
    Ta ale nebyla využita, oba týmy tak opět hrají v plném počtu.

46:19
    Zlínští hrají v pěti a začíná jejich minutu a čtvrt dlouhá početní výhoda.

45:35
    Jenže po minutě hry v přesilovce jihlavská početní výhoda končí, neboť podruhé v utkání putuje na trestnou lavici Martin Zadražil, tentokrát za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 4-3.

44:19
    Na trestnou lavici míří i třetí hráč Zlína. Richard Hrazdíra dostává dvě minuty za podražení. Šance pro Duklu na navýšení vedení.

Na vyloučení: 3-3.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:15.

40:00

38:15
    Zlín právě vstřelil branku!
    Hosté dramatizují průběžný stav zápasu. Minutu a tři čtvrtě před odchodem do kabin se prosazuje JIŘÍ PODEŠVA a Dukla tak vede už pouze o jednu branku. Asistence: Dan Handl, David Kozubík.

29:18
    Při hře pět na pět jsou také domácí hokejisté.

27:20
    Hosté hrají v plném počtu.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 5. Winkler (Chlubna, Krajíček), 26. Čermák (Zadražil) – 39. Podešva (Handl, Kozubík)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – P. Brož, Křišta, Winkler, Piskač, Chvátal, Barák, Sapík – V. Brož, Čermák, Kaltounková – Krajíček, Chlubna, Pigl – Mihulka, Kochrda, Zadražil – Svoboda. Trenér: Petr Svoboda
    Berani Zlín: Lekeš (Šarman) – Suhrada, Jaroněk, Prchal, Holík, Talafa, Havlík, Riedl – Dřímal, Weintritt, Sebera – Kozubík, Podešva, Handl – Rusler, Bachánek, Hrazdíra. Trenér: Radek Pšurný

Rozhodčí: Suchý – Reich, Kotlík