Ottawa – Florida 2:0 (kon.) | Tampa – Washington 2:1 (2:1 po s.n.) | St. Louis – Winnipeg 2:3 (po pr.)
Vancouver – Toronto 3:2 (2:1 po s.n.) | Pittsburgh – Detroit 5:3 (kon.) | Arizona – Columbus 2:3 (0:2 po s.n.)
Colorado – Dallas 0:3 (kon.) | Edmonton – Anaheim 3:2 (po pr.) | Los Angeles – Montreal 4:5 (2:3 po s.n.)

Dallas právě vstřelil branku!
    PATRICK EAVES trefuje přes celé kluziště prázdnou klec Colorada, a potvrzuje tak vítězství Dallasu. Asistence: Tyler Seguin.

58:24
    Barrieho střela od modré čáry orazítkovala pravou tyč Lehtonenovy brány.

57:34
    Varlamov míří na svou střídačku!

55:45
    Stephen Johns (DAL) oslabuje svůj tým, když za bránou Dallasu podrazil Rantanena, a tak dostává dvě minuty.

55:18
    Hosté následně ujeli ve dvou na jednoho, kde zakončoval Spezza, který trefil tyč domácí brány!

42:38
    Mitchell obdržel přihrávku před bránu Dallasu, kde i okamžitě zakončil, avšak trefil jen dobře postaveného Lehtonena.

36:52
    Jamie Benn (DAL) nešťastně tečoval puk z obranného pásma do hlediště, takže dostává dvě minuty za zdržování hry.

31:10
    Tlak domácích však ukončuje zbytečný zákrok Colborna (COL), jenž dostává dvě minuty za krosček.

27:57
    Colorado si zahraje přesilovou hru, protože je na dvě minuty za nedovolené bránění vyloučen John Klingberg (DAL).
    26:02 Tyler SEGUIN - 0:2

26:02
    Stars využívají přesilovou hru! Jamie Benn vyhrál souboj v rohu kluziště, odkud ihned přihrál TYLERU SEGUINOVI, jenž se s tím nemazlil a prostřelil Varlamova. Asistence: Jamie Benn, Patrick Eaves.

25:06
    Hodně zbytečný faul nyní v útočné třetině udělal René Bourque (COL), který za své počínání dostává dvě minuty.

21:57
    Dallas si zahraje přesilovou hru, protože na modré čáře nedovoleně bránil Nikita Zadorov (COL), a dostává tak dvě minuty.

19:29
    Iginla obdržel přihrávku mezi kruhy, odkud okamžitě vystřelil a Lehtonen jeho pokus vytěsnil svým betonem!

17:02
    Martinsen (COL) hákoval McKenzieho, a dostává tak dvě minuty, takže si i Dallas vyzkouší svou přesilovou hru.

12:16
    Colorado si zahraje první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty dostává Jason Spezza (DAL), jenž si je odsedí za podražení.
    05:08 Curtis MCKENZIE - 0:1

05:08
    CURTIS MCKENZIE vletěl do útočného pásma, kde i vystřelil a jeho pokus Varlamov vyrazil před sebe, kde do něj následně nešťastně kopl vracející se Martinsen, jenž ho poslal do Barrieho a od obránce Colorada se puk odrazil za záda ruského brankáře. Asistence: Devin Shore.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 6. McKenzie (D. Shore), 27. Seguin (Ja. Benn, Eaves), 59. Eaves (Seguin)

Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – E. Johnson, Wiercioch, Barrie, Zadorov, Beauchemin, Gelinas – Rantanen, MacKinnon, R. Bourque – Grigorenko, Duchene, Comeau – J. Mitchell, Iginla, Colborne – Söderberg, Martinsen.
    Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Lindell, Klingberg, Hamhuis, Honka, Jo. Benn, Johns – Ja. Benn (C), Eakin, Seguin – Korpikoski, Spezza (A), B. Ritchie – Roussel, Faksa, Eaves – McKenzie, D. Shore, Cracknell.

Rozhodčí: Leggo, Kowal – Mills, Brisebois