Kortrijk – Waregem 2:3 (kon.) | Mouscron – Lokeren 2:1 (kon.) | Waasland-Beveren – Oostende 0:1 (kon.)
Eupen – Genk 0:1 (kon.)
Waasland-Beveren
0:1 (0:1)
KV Oostende
Sobota 21.01.2017, 20:00Belgická liga • 22. kolo

Je dobojováno. Měli jsme možnost sledovat dva velice rozlišné poločasy. V tom prvním jednoznačně opanovaly Red Stars, přesto v poslední minutě první půle inkasovali branku. Vé druhém dějství se karty obrátily a navrch měl Oostende. Hostující hráči nakonec dokázali hubené vedení udržet. Nicméně se svojí produktivitou nemohou být zdaleka spokojeni. Zejména pak Landry Dimata, střelec prvního a jediného gólu zápasu. (21:58:05)

90+4

90+4
    Poslení rozehru balónu obstará Koteles. Zápas se dohraje na kopačkách hostujících hráčů.

90+3
    Conte opět z bezprostřední blízkosti netrefuje branku!!

90+2
    Střídání v týmu KV Red Star Waasland-Beveren: ze hřiště odchází Jali, přichází Akapala.

90+1
    Žlutou kartu dostává Ampomah (KV Red Star Waasland-Beveren).

90+1
    Oba týmy v závěru zápasu lehce vyklusávají.

88
    Dimatovi dnes prostě není přáno. Opět se řítil tváří v tvář gólmanovi Kotelesovi a opět nedokázal míč vměstnat mezi tři tyče. Na dnešní zápas nebude rád vzpomínat.

86
    Závěr utkání je velmi nevýrazný. Chybí dravost a chuť po brance.

84
    Dimata leží na trávníku v křečích. Uvidíme jestli zápas dohraje.

82
    Galavečer zahozených šancí pokračuje. Tentokrát se z jasné gólovky neprosadil Conte.

81
    Milič si velice vehementním způsobem stěžuje na tvrdý zákrok Secka. Sudí je dnes ale velmi benevolentní.

80
    Marquet se napřáhl k dělové ráně. Jeho střelecký pokus končí mimo.

79
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází El Ghanassy, přichází Brrier.

78
    Dimata opět v šanci!! Tentokrát byl míč znovu rychlejší než forvard s číslem 19. Při dobíhání nakonec rozbil reklamní transparent.
    77.

77
    Ve velké příležitosti se opět ocitl Dimata. Ve vysoké rychlosti ale nedokázal v malém vápnu trefit průnikovou přihrávku.

76
    Beveren až na pár světlých chvil působí velice odevzadaným dojmem. Ochozy přestávají povzbuzovat domácí borce.