Vyšehrad – Žižkov 1:3 (kon.) | Třinec – Petřkovice 1:0 (kon.) | Sparta – Teplice 4:0 (kon.)
Liberec – Trenčín 2:5 (kon.) | Jihlava – Svätý Jur 3:0 (kon.) | Olomouc – Zlín 3:1 (kon.)
Ostrava – Zabrze 3:1 (kon.) | Vlašim – Slavia B 6:0 (kon.) | Nové Mesto n/V – Prostějov 5:3 (kon.)
Senica – Opava 2:1 (kon.) | Olomouc – Trnava B 0:1 (kon.) | Aue – Sokolov 2:0 (kon.)
Karviná – Ružomberok 0:0 (kon.) | Podbrezová – Pohronie 3:0 (kon.) | Sparta – Ústí n. L. 5:1 (kon.)
Union Berlín – Dukla Praha 2:2 (kon.) | Slavia – Žižkov 3:0 (kon.) | Dunajská Streda – Lvov 1:1 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
1:1 (1:1)
Ruch Lvov
sk Sobota 21.01.2017, 15:00Přípravný zápas

Prípravný duel sa napokon skončil remízou 1:1. V druhom polčase sme nevideli žiadnu väčšiu príležitosť. Prvý polčas nás poriadne nabudil, keď sme videli viacero vyložených možností, ktoré zostali nepotrestané. Dunajská Streda sa javila ako aktívnejší celok, avšak v závere jej došli sily. Hráči si podali ruku a rozišli sa po remíze 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a dovidenia. (16:44:40)

90

90
    Dunajská Streda sa oslobodzuje len odkopmi na útočnú polovicu.

89
    Ľvov v závere kontroluje zápas, ale k strelám sa nedostáva.

88
    Huk išiel do súboja veľmi tvrdo, ale nič iné mu nezostávalo, pretože hráč súpera by sa rútil sám na bránu.

87
    V závere zápasu vidíme časté fauly z oboch strán, ktoré narúšajú priebeh diania na trávniku.

86
    Zápas sa chýli k svojmu záveru a my sme stále nevideli tretí gól, ktorý by bol zrejme víťazný.

85
    Center veľa rozruchu nepriniesol, keďže skončil na hlave domáceho hráča. Následne prišiel faul pri čiare a loptu bude mať DAC.

84
    Ihriskom sa ozvala známa slovenská nadávka, ktorú radšej nebudeme reprodukovať. Hostia zostanú pri lopte, pretože budú zahrávať priamy kop.

83
    Striedanie v tíme FC DAC Dunajská Streda: z ihriska odchádza Németh, prichádza Almási.

82
    Teraz mal právu aj v pozícií brankára, keď hostia zahrávali roh, ale center priletel presne k brankárovi DAC.

81
    Huk správne vyhodnotil situáciu a loptu poslal až k svojmu brankárovi, ktorý hrá v druhom polčase akéhosi hlbšieho stopéra.

80
    Dunajská Streda preukazuje väčšiu túžbu po víťazstve. Dokazujú to jej samotní hráči, ktorí dávajú do každého súboja maximum.

79
    Stopér hostí len zakopol loptu do autu a daroval tak ďalšiu možnosť na útok súperovi.

77
    Ľvov je zrejme spokojný s nerozhodným výsledkom, pretože smerom vpred sa nejak neženie.

76
    Center poľahky zachytiť brankár Ľvovu. Snažil sa aj rýchlo rozohrať, ale hráči súpera mu to nedovolili.

75
    Hráči Dunajskej Stredy sa môžu nasťahovať do šestnástky súpera, pretože príde center priamo do ohňa.