Toljatti – Omsk 3:1 (kon.) | Jaroslavl – Čeljabinsk 1:3 (kon.) | Kazaň – Novosibirsk 1:2 (po pr.)
Nižněkamsk – Novokuzněck 3:2 (2:1 po s.n.) | N.Novgorod – CSKA Moskva 1:3 (kon.) | Dynamo Moskva – Ufa 6:2 (kon.)
Viťaz – Magnitogorsk 3:2 (kon.) | Soči – Čerepovec 2:1 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 1:2 (kon.)

Soči právě vstřelilo branku!
    Když už se zdálo, že utkání pomalu spěje do prodloužení, dostal od Ignatuškina nabito ILJA KRIKUNOV a dost možná rozhoduje o vítězi dnešního duelu.
    17:07 Daniil VOVČENKO - 1:1

17:07
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Nejenže se hostujícímu celku podařilo ubránit oslabení, ale krátce poté, co se z trestné lavice vrátil Černov, vyrovnávají. Střelcem gólu je DANIL VOVČENKO. Asistence: Jurij Trubačjov.
    00:59 Ivan ZACHARČUK - 1:0

00:59
    Tak to je nevídaný vstup hokejistů Soči do zápasu! Ti sice již v první minutě musí čelit přesilové hře Čerepovce, avšak ani to jim nezabránilo ve skórování. Brankový účet zápasu otevírá IVAN ZACHARČUK. Asistence: Jurij Alexandrov.

Radek Kozel

Branky a nahrávky: 1. I. Zacharčuk (Alexandrov), 57. Krikunov (Ignatuškin) – 18. Vovčenko (Trubačjov)

HK Soči: Barulin (Šikin) – Alexandrov, Pepeljajev, Fantenberg, Mamašev, S. Kuzněcov, Mamkin, I. Vorobjov – Krikunov, A. Kosticyn, Ignatuškin – Petersson, Maxwell, Skačkov – O'Dell, Levickij, Morozov – I. Zacharčuk, Padakin, Mereskin.
    Severstal Čerepovec: Jakub Kovář (Smirjagin) – Kudako, Masuhr, Chochlov, Stasenko, Wilson, D. Ježov, Sizov – P. Černov, Kagarlickij, V. Polák – Truňov, Trubačjov, Vovčenko – Chacej, Monachov, Ugarov – Avcin, Kodola, Karlin – Lapin.

Rozhodčí: Gašilov, Fatejev – Misjur, Šichanov.