Skalica – Trnava 3:0 (kon.) | Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 3:2 (kon.) | Topoľčany – Prešov 6:2 (kon.)
Nové Zámky B – Dubnica 2:3 (po pr.) | Osmos Bratislava – Michalovce 3:4 (po pr.)
HC Nové Zámky B
2:3 (0:1, 2:0, 0:1 - 0:1)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 10.11.2017, 18:30 • ZŠ Nové Zámky • 1. liga (SR) • 18. kolo

V predĺžení napokon uspeli hostia z Dubnice! (20:48:05)

61:40
    Dubnica dáva gól! Gól strelil ĎURIŠ. Asistencie Burzala.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Po 60 minútach je stav 2:2, zápas sa tak presúva do predĺženia.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

47:25
    Dubnica dáva gól! V 48. minúte zápasu je stav zápasu vyrovnaný 2:2! Gól strelil HEGYI. Asistencia: Habšuda.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Po dvoch tretinách je stav zápasu 2:1!

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

35:29
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky B (Štumpf – 2 min., hákovanie).

31:26
    Nové Zámky B dávajú gól! V 32. minúte zápasu idú domáci do vedenia 2:1! Gól strelil LANTOŠI. Asistencie Šimun, Šimek.